Ogłoszenia parafialne, III Niedziela Zwykła, 24 stycznia 2021 roku

III Niedziela Zwykła

Niedziela Słowa Bożego

24 stycznia 2021

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszek dla pokrzywdzonych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.
  2. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – święto Nawrócenia Świętego Pawła;
  • we wtorekśw. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
  • w środębł. Jerzego Matulewicza, biskupa;
  • w czwartek – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  1. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego w kościele po Mszy Świętej wieczornej.
  2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 a podczas niej możliwość spowiedzi.
  3. Zachęcamy do pogłębiania wiary poprzez lekturę czasopism katolickich.

W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.:

– Właściciele Facebooka, Instagramu, Twittera, Amazona, Googli, You Tube i Apple potężniejsi niż głowy państw

– Nawrócenie Szawła z Tarsu

W najnowszym Małym Gościu Niedzielnym (dla dzieci) m.in.:

– W prezencie podstawka pod telefon lub pod smartfona z napisem „Postaw na mnie”. Najbardziej chodzi o postawienie życia na Bogu.

– W środku czasopisma plakat polskich skoczków: Piotra  Żyły, Andrzeja Stękały, Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Dalej: drużyna piłki nożnej wszechczasów.

– Odpowiedź na pytanie: Czy szatan zostanie zbawiony?

W najnowszej Niedzieli m.in.:

– Co judaizm, islam i chrześcijaństwo mówią o aborcji, eutanazji, rozwodach, karze śmierci i antykoncepcji?

– Ignorujesz Biblię – lekceważysz Chrystusa.
– Dyktatura relatywizmu. Jakie konsekwencje pociąga za sobą wygnanie Chrystusa z przestrzeni publicznej i z ludzkiego serca?

1. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odszedł Edward Derek. Wieczny odpoczynek…