Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Światowe Dni Młodzieży 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016

Młodzież naszej parafii (14-35 lat) zapraszamy również do wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży przeżywanych w tym roku w Krakowie. Na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodzieżą z całego świata udamy się w dniach 25-31 lipca. Więcej informacji oraz zapisy u ks. Huberta.

Zmieniony: niedziela, 21 lutego 2016 09:55

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 54.167.126.106
Dziś jest: 19 Sty 2018