Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Światowe Dni Młodzieży 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016

Młodzież naszej parafii (14-35 lat) zapraszamy również do wzięcia udziału w Światowych Dniach Młodzieży przeżywanych w tym roku w Krakowie. Na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodzieżą z całego świata udamy się w dniach 25-31 lipca. Więcej informacji oraz zapisy u ks. Huberta.

Zmieniony: niedziela, 21 lutego 2016 09:55

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017