Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 23 września 2018

Ogłoszenia parafialne 23 września 2018

Email Drukuj PDF

XXV Niedziela Zwykła

23.09.2018r.

 

1. W tym tygodniu:

  • We wtorek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana
  • W środę – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach
  • W czwartek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
  • W piątek – wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • W sobotę – Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała


2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Wspólną modlitwą oraz ofiarą złożoną na tacę wesprzemy kandydatów przygotowujących się do kapłaństwa. Pamiętajmy w modlitwie o naszym alumnie Wojciechu, który przygotowuje się do przyjęcia święceń diakonatu. Pamiętajmy, aby prosić Pana Żniwa o nowe i święte powołania również z naszej parafii. Zapraszamy członków Grona Przyjaciół Seminarium na spotkanie z alumnami w niedzielę o godz. 16.00 do salek.

3. We wtorek, 25 września odbędzie się spotkanie chóru parafialnego na salkach. Zapraszamy wraz z siostrą Bernadettą, organistką, wszystkie osoby chętne, które pragną swoim śpiewem uwielbiać Pana Boga.

4. W następną niedzielę w Naszej Parafii, na placu Panny Marii między godz. 08:30 a 18:30, odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Rejestracja polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza  oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej wewnętrznej strony policzka. Przypominamy również, że w przypadku znalezienia bliźniaka genetycznego szpik w 80% przypadkach pobierany jest z krwi obwodowej bądź z talerza kości biodrowej - szpik nie jest pobierany z kręgosłupa! Zachęcamy do udziału w akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55. Nasz szpik może uratować komuś życie. Więcej informacji w gablocie parafialnej oraz u Barbary Winiarskiej".

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego dla dorosłych w najbliższą środę o godz. 19.00 w domu parafialnym.

6. Prasa katolicka.

 

Krótka modlitwa

Gdy świecisz, wszystko żyje; Gdy zachodzisz, umiera: Ty jesteś życiem, a my żyjemy dzięki Tobie.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:511
mod_vvisit_counterWczoraj:1027
mod_vvisit_counterTen tydzień:5067
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:5590
mod_vvisit_counterTen miesiąc:12548
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:24480

Gości on-line: 18
Twoje IP: 52.91.185.49
,
Dziś jest: 16 Gru 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 23 września 2018