Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04. – 21.04.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04. – 21.04.2017 r.

3. tydzień Okresu wielkanocnego

15.04. – 21.04.2017 r.

1. W najbliższy wtorek Bp Marian Florczyk nawiedzi szkoły naszej parafii
w związku z Wizytacją Kanoniczną.

Następnego dnia - w środę Ks. Bp będzie obchodził 20. rocznicę święceń biskupich. Mamy więc okazję złożyć mu życzenia i pomodlić się w jego intencji.

W poniedziałek swoje 91. Urodziny obchodzi papież-senior Benedykt. Pamiętajmy o nim w naszych osobistych modlitwach.

2. Dziś mamy okazję złożyć ofiary do puszek przed kościołem dla naszego „Caritas”, by wesprzeć osoby chore i potrzebujące w naszej parafii.
Bóg zapłać za dobre i miłosierne serce.

3. Przypominamy, że spowiedź w dni powszednie jest 20 min przed każdą Mszą Świętą.

4. Ostatnio zdarzyły się w naszym kościele kradzieże z puszek na kwiaty. Zginęła nam także puszka do której wrzucaliśmy pieniądze za gazety. Dlatego od dzisiaj przy stoliku z gazetami będzie stał z puszką ministrant. To jest dla nas przykre doświadczenie, ale musimy wszyscy więcej uwagi zwracać na puszki i na osoby zachowujące się podejrzanie.

6. Prasa katolicka

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:04

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:20290

Twoje IP: 52.87.253.202