Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04. – 21.04.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04. – 21.04.2017 r.

3. tydzień Okresu wielkanocnego

15.04. – 21.04.2017 r.

1. W najbliższy wtorek Bp Marian Florczyk nawiedzi szkoły naszej parafii
w związku z Wizytacją Kanoniczną.

Następnego dnia - w środę Ks. Bp będzie obchodził 20. rocznicę święceń biskupich. Mamy więc okazję złożyć mu życzenia i pomodlić się w jego intencji.

W poniedziałek swoje 91. Urodziny obchodzi papież-senior Benedykt. Pamiętajmy o nim w naszych osobistych modlitwach.

2. Dziś mamy okazję złożyć ofiary do puszek przed kościołem dla naszego „Caritas”, by wesprzeć osoby chore i potrzebujące w naszej parafii.
Bóg zapłać za dobre i miłosierne serce.

3. Przypominamy, że spowiedź w dni powszednie jest 20 min przed każdą Mszą Świętą.

4. Ostatnio zdarzyły się w naszym kościele kradzieże z puszek na kwiaty. Zginęła nam także puszka do której wrzucaliśmy pieniądze za gazety. Dlatego od dzisiaj przy stoliku z gazetami będzie stał z puszką ministrant. To jest dla nas przykre doświadczenie, ale musimy wszyscy więcej uwagi zwracać na puszki i na osoby zachowujące się podejrzanie.

6. Prasa katolicka

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:04

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2051
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943