Główna Życie parafii Aktualności Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

W Niedzielę 13 maja o godz. 10.00 (Msza Święta dla dzieci) odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o tym ważnym wydarzeniu. Towarzyszmy naszym dzieciom w modlitewnym przeżyciu tej rocznicy.

Przed uroczystością rocznicową zostaną przeprowadzone próby. Czas spotkań służących przygotowaniu do tej rocznicy będzie podawany w bliższym terminie.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Panie Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, przychodzę do Ciebie i proszę: przemień to wszystko, co we mnie i wokół mnie potrzebuje przemiany Przemień każdy mrok w Twoje światło. Przemień każdą gorycz w Twoją boską słodycz. Przemień wszystko, co złe i grzeszne, w dobro. Przemień każdy smutek w prawdziwą radość. Przemień każdy lęk w odwagę. Przemień każdą rozpacz w nadzieję. Uzdrów wszystko, co we mnie i wokół mnie jest chore, i uczyń mnie na wzór Twego Boskiego Serca. Amen.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.198.41.76