Główna Życie parafii Aktualności Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

W Niedzielę 13 maja o godz. 10.00 (Msza Święta dla dzieci) odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o tym ważnym wydarzeniu. Towarzyszmy naszym dzieciom w modlitewnym przeżyciu tej rocznicy.

Przed uroczystością rocznicową zostaną przeprowadzone próby. Czas spotkań służących przygotowaniu do tej rocznicy będzie podawany w bliższym terminie.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Boże, coraz bardziej milczący, im bardziej narasta cisza, tym więcej stów: mówię do Ciebie, mówię i biję się w piersi, mamrocząc sylaby, których znaczenia sam nie rozumiem; wiem jednak, że słyszysz i wysłuchujesz, pochylasz się z litością: uspokajam się więc i milczę.

Twoje IP: 3.80.177.176
Dziś jest: 15 Gru 2018