Główna Życie parafii Aktualności Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

W Niedzielę 13 maja o godz. 10.00 (Msza Święta dla dzieci) odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o tym ważnym wydarzeniu. Towarzyszmy naszym dzieciom w modlitewnym przeżyciu tej rocznicy.

Przed uroczystością rocznicową zostaną przeprowadzone próby. Czas spotkań służących przygotowaniu do tej rocznicy będzie podawany w bliższym terminie.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Błogosławię Pana, bo oświeca mój umysł: przez ogrom cierpienia sprawiedliwych, przez radość wiele razy nieoczekiwaną, przez nadzieję na początku każdego dnia; niemożliwe, aby Nicość była ostatecznym celem człowieka; niemożliwe wyobrazić sobie, jaki naprawdę jesteś, mój Panie: choć nieznany, właśnie Ty jesteś naszym jedynym przeznaczeniem.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452

Twoje IP: 23.20.236.61