Główna Życie parafii Aktualności Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

Rocznica I Komunii

W Niedzielę 13 maja o godz. 10.00 (Msza Święta dla dzieci) odbędzie się rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Pamiętajmy o tym ważnym wydarzeniu. Towarzyszmy naszym dzieciom w modlitewnym przeżyciu tej rocznicy.

Przed uroczystością rocznicową zostaną przeprowadzone próby. Czas spotkań służących przygotowaniu do tej rocznicy będzie podawany w bliższym terminie.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018