TRIDUUM PASCHALNE

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

Wraz  z Wielkim Tygodniem zbliżamy się do czasu Triduum Paschalnego. Jako chrześcijanie odczuwamy potrzebę przeżywania misteriów Świąt Paschalnych. W tym świętym czasie będziemy przezywać misteria męki Zbawiciela, Jego śmierci oraz wejdziemy w Świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego.

Msza Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o g. 18.00

Droga Krzyżowa i Liturgia Wielkiego Piątku od g. 16.00

Liturgia Wigilii Paschalnej po Wielkiej Sobocie o g. 19.00

Zmieniony: piątek, 06 kwietnia 2018 17:02

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 35.175.190.77
Dziś jest: 13 Gru 2018