Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

TRIDUUM PASCHALNE

Email Drukuj PDFŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE


          Wraz  z Wielkim Tygodniem zbliżamy się do czasu Triduum Paschalnego. Jako chrześcijanie odczuwamy potrzebę przeżywania misteriów Świąt Paschalnych. W tym świętym czasie będziemy przezywać misteria męki Zbawiciela, Jego śmierci oraz wejdziemy w Świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego.


Msza Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o g. 18.00


Droga Krzyżowa i Liturgia Wielkiego Piątku od g. 16.00


Liturgia Wigilii Paschalnej po Wielkiej Sobocie o g. 19.00Zmieniony: piątek, 06 kwietnia 2018 17:02  

Krótka modlitwa

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:200
mod_vvisit_counterWczoraj:565
mod_vvisit_counterTen tydzień:2281
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:5590
mod_vvisit_counterTen miesiąc:9762
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:24480

Gości on-line: 6
Twoje IP: 35.175.190.77
,
Dziś jest: 13 Gru 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net