OGŁOSZENIE CARITAS

Pracy i Polityki Społecznej

UNIA EUROPEJSKA

EUROPEJSKI FUNDUSZ POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza na Warsztaty w ramach Działań Towarzyszących POPŻ

podprogram 2017 podopiecznych Klubu Integracji Społecznej  w Szczekocinach ,

korzystających z żywności z Podprogramu 2017 na warsztaty:

„Zdrowego Odżywiania i Przeciwdziałania Marnowaniu Żywności” oraz „Dietetyczne”

które odbędą się  08. 02. 2018 o godz. 9.00 w Szczekocinach   w Miejsko Gminnym Ośrodku

Kultury ul. Krakowska 23,  42 – 445  Szczekociny

Zmieniony: czwartek, 15 lutego 2018 22:05

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2038

Twoje IP: 54.158.208.189