Ogłoszenie CARITAS

Caritas Szczekociny informuje,

że wydawanie żywności

z „Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa”

rozpocznie się w PONIEDZIAŁEK(14.05.2018)

i potrwa do ŚRODY(16.05.2018)

w godz.9.oo – 12.oo

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:29

Najwyższy, wszechpotężny, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo Jedynie Tobie, Najwyższy, przystoją, a żaden człowiek nie jest godzien nazwać Ciebie. Pochwalony bądź, Panie, z wszystkimi swymi twory, przede wszystkim z szlachetnym bratem naszym, słońcem, które dzień stwarza, a Ty świecisz przez nie; i jest piękne i promienne w wielkim blasku; Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, księżyc, i nasze siostry, gwiazdy; Tyś ukształtował je w niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, wiatr, i przez powietrze, i czas pochmurny i pogodny, i wszelki, przez które dajesz tworom swoim utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, wodę, co pożyteczna jest wielce i pokorna, i cenna, i czysta.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:11944
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452