Główna Caritas Caritas św. Bartłomieja OGŁOSZENIE CARITAS - POPŻ

OGŁOSZENIE CARITAS - POPŻ

Caritas Szczekociny informuje, że wydawanie żywności z programu POPŻ rozpocznie się w poniedziałek ( 23.11.2017) i potrwa do środy (25.11.2017) w godz.9.oo – 12.oo

Zmieniony: czwartek, 15 lutego 2018 22:03

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

Twoje IP: 3.80.177.176
Dziś jest: 15 Gru 2018