Główna Życie parafii Grupy Dzień Seminaryjny

Dzień Seminaryjny

Niedzielne Spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 07.10.2017 r. na spotkanie przyjaciół seminarium. Zebranie odbędzie się o g. 16.00 w salce parafialnej. Podczas spotkania obecni będą klerycy odwiedzający naszą parafię.

DZIEŃ SEMINARYJNY

W Niedzielę 07.10.2017 r. będziemy przeżywali dzień seminaryjny w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z odwiedzającym nas klerykami oraz do wsparcia seminarium.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:20

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

Twoje IP: 54.234.190.237
Dziś jest: 22 Sty 2018