Główna Życie parafii Grupy Dzień Seminaryjny

Dzień Seminaryjny

Niedzielne Spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 07.10.2017 r. na spotkanie przyjaciół seminarium. Zebranie odbędzie się o g. 16.00 w salce parafialnej. Podczas spotkania obecni będą klerycy odwiedzający naszą parafię.

DZIEŃ SEMINARYJNY

W Niedzielę 07.10.2017 r. będziemy przeżywali dzień seminaryjny w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z odwiedzającym nas klerykami oraz do wsparcia seminarium.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:20

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.162.105.6
Dziś jest: 24 Kwi 2018