OGŁOSZENIE CARITAS

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2016   Klubu Integracji Społecznej w Szczekocinach na warsztaty w ramach działań towarzyszących:

„Warsztaty dietetyczne i zdrowego odżywiania” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  10 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

„Warsztaty kulinarne” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  24 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

Boże mój, jestem błyskiem Twojego uśmiechu, kwiatem w ogrodzie, spalonym przez błękit pogodnego nieba. Nie trwam dłużej niż promień w śpiewie światła. Ginę z podmuchem wiatru. To tylko chwila, lecz, święty Boże, jakże pełna Ciebie! Świat przemija, a ja mam wieczność w sercu.

Twoje IP: 54.198.2.110
Dziś jest: 18 Lis 2017