OGŁOSZENIE CARITAS

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2016   Klubu Integracji Społecznej w Szczekocinach na warsztaty w ramach działań towarzyszących:

„Warsztaty dietetyczne i zdrowego odżywiania” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  10 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

„Warsztaty kulinarne” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  24 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

Witaj, słońce pełne blasku, święte i jaśniejące w swej piękności, czyste, wspaniałe i godne czci, Witaj ty, które świecisz nad górami, dolinami i pagórkami, rozjaśnij mnie swoim światłem przed ludźmi. Daj mi dobroć, piękno, wdzięk i miłość. Spraw, bym była jasna, promienna i wspaniała, tak jak ty jesteś jasne, błyszczące i wspaniałe. Czego się dobrze nauczyłem(-am), niech przysporzy Tobie chwały, a mnie uczyni lepszym i mądrzejszym człowiekiem. Amen.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018