OGŁOSZENIE CARITAS

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2016   Klubu Integracji Społecznej w Szczekocinach na warsztaty w ramach działań towarzyszących:

„Warsztaty dietetyczne i zdrowego odżywiania” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  10 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

„Warsztaty kulinarne” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  24 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, ogień, którym oświecasz noc, a on jest piękny i radosny, i silny, i mocny. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, matkę ziemię, która nas żywi i chowa, i rodzi różne owoce z barwnymi kwiaty i zioły. Pochwalony bądź, Panie, przez tych, co przebaczają dla miłości Twojej i znoszą słabość i utrapienie.

Twoje IP: 54.156.42.165
Dziś jest: 24 Wrz 2017