OGŁOSZENIE CARITAS

Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza osoby korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa – Podprogram 2016   Klubu Integracji Społecznej w Szczekocinach na warsztaty w ramach działań towarzyszących:

„Warsztaty dietetyczne i zdrowego odżywiania” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  10 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

„Warsztaty kulinarne” oraz „Warsztaty ekonomiczne – ekonomia gospodarstwa domowego”, które odbędą się  24 V 2017 o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury ul. Krakowska 23, 42-445 Szczekociny.

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.224.216.155