Główna Kontakt

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

Twoje IP: 23.20.7.34
Dziś jest: 27 Maj 2018