Główna Caritas Caritas św. Bartłomieja
2 OGŁOSZENIE CARITAS Redaktor 482
3 OGŁOSZENIE CARITAS Redaktor 417
4 10 - lecie Caritasu w naszej parafii Caritas 2615
5 KLUB INTEGRACJI SPOŁECZNEJ ANIMATOREM LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ” Caritas 2266
6 Sprawozdanie bilansowe zadań prowadzonych przez Parafialny Zespól Caritas w Szczekocinach w roku 2008 Caritas 2998

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

Twoje IP: 54.82.29.141
Dziś jest: 20 Sty 2018