Główna e-Ambona Historia Naszego Kościoła
Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Autor Odsłony
1 Kaplica świętego Antoniego Czesław Orliński 3893
2 biogram na stronie: diecezja.kielce.pl Oficjalny Portal Diecezji Kieleckiej 3474

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

Twoje IP: 54.167.15.6
Dziś jest: 16 Gru 2018