1. W sobotę - 7 maja – o godz. 10.00 - odbędzie się w naszej Parafii Pierwsza Komunia Święta.

Spowiedź św. dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców i chrzestnych będzie w czwartek od godz. 16.30.

2. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę – 8 maja – o godz. 8.45

Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych oraz ich rodziców będzie w I Piątek Miesiąca od godz. 17.00.

Próba liturgiczna, również w piątek po Mszy św.

Bardzo prosimy o obecność wszystkich dzieci.

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

Twoje IP: 23.20.129.162
Dziś jest: 20 Lis 2017