1. W sobotę - 7 maja – o godz. 10.00 - odbędzie się w naszej Parafii Pierwsza Komunia Święta.

Spowiedź św. dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców i chrzestnych będzie w czwartek od godz. 16.30.

2. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę – 8 maja – o godz. 8.45

Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych oraz ich rodziców będzie w I Piątek Miesiąca od godz. 17.00.

Próba liturgiczna, również w piątek po Mszy św.

Bardzo prosimy o obecność wszystkich dzieci.

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

Twoje IP: 54.167.126.106
Dziś jest: 19 Sty 2018