1. W sobotę - 7 maja – o godz. 10.00 - odbędzie się w naszej Parafii Pierwsza Komunia Święta.

Spowiedź św. dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców i chrzestnych będzie w czwartek od godz. 16.30.

2. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę – 8 maja – o godz. 8.45

Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych oraz ich rodziców będzie w I Piątek Miesiąca od godz. 17.00.

Próba liturgiczna, również w piątek po Mszy św.

Bardzo prosimy o obecność wszystkich dzieci.

Najwyższy, wszechpotężny, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo Jedynie Tobie, Najwyższy, przystoją, a żaden człowiek nie jest godzien nazwać Ciebie. Pochwalony bądź, Panie, z wszystkimi swymi twory, przede wszystkim z szlachetnym bratem naszym, słońcem, które dzień stwarza, a Ty świecisz przez nie; i jest piękne i promienne w wielkim blasku; Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, księżyc, i nasze siostry, gwiazdy; Tyś ukształtował je w niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, wiatr, i przez powietrze, i czas pochmurny i pogodny, i wszelki, przez które dajesz tworom swoim utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, wodę, co pożyteczna jest wielce i pokorna, i cenna, i czysta.

Twoje IP: 54.225.3.207
Dziś jest: 22 Wrz 2017