1. W sobotę - 7 maja – o godz. 10.00 - odbędzie się w naszej Parafii Pierwsza Komunia Święta.

Spowiedź św. dla dzieci komunijnych oraz ich rodziców i chrzestnych będzie w czwartek od godz. 16.30.

2. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w niedzielę – 8 maja – o godz. 8.45

Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych oraz ich rodziców będzie w I Piątek Miesiąca od godz. 17.00.

Próba liturgiczna, również w piątek po Mszy św.

Bardzo prosimy o obecność wszystkich dzieci.

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 23.20.7.34
Dziś jest: 27 Maj 2018