Rok Życia Konekrowanego

Kochani Parafianie!

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczniemy w Kościele powszechnym Rok Życia Konsekrowanego. Jest to wielki ,,czas łaski” nie tylko dla nas konsekrowanych, ale i dla całego Kościoła. W tym szczególnym czasie łączymy się duchowo ze wszystkimi, którzy dali się uwieść Chrystusowi i poszli za Nim. My natomiast pragniemy łączyć się z Wami, nie tylko przez modlitwę, pracę, obecność pośród Was, ale także przez  naszą stronę parafialną.

Ja w sposób szczególny pragnę podzielić się z Wami fragmentem mojej pracy magisterskiej pt.  ,,Odkrycie geniuszu kobiety jako znak czasu w świetle Listu Apostolskiego Jan Pawła II Mulieris dignitatem”. Proponuję dwa punkty odnoszące się do geniuszu kobiet konsekrowanych (zakładka Zmartwychwstanki). Myślę, że warto w tym szczególnym roku dowiedzieć się o życiu konsekrowanym czegoś więcej.

Zapraszam również na naszą stronę internetową http://www.zmartwychwstanki.mkw.pl/ oraz na https://www.facebook.com/siostryzmartwychwstanki.

Z modlitwą s. M. Goretti CR.

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

Twoje IP: 54.198.165.74
Dziś jest: 20 Wrz 2017