Rok Życia Konekrowanego

Kochani Parafianie!

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczniemy w Kościele powszechnym Rok Życia Konsekrowanego. Jest to wielki ,,czas łaski” nie tylko dla nas konsekrowanych, ale i dla całego Kościoła. W tym szczególnym czasie łączymy się duchowo ze wszystkimi, którzy dali się uwieść Chrystusowi i poszli za Nim. My natomiast pragniemy łączyć się z Wami, nie tylko przez modlitwę, pracę, obecność pośród Was, ale także przez  naszą stronę parafialną.

Ja w sposób szczególny pragnę podzielić się z Wami fragmentem mojej pracy magisterskiej pt.  ,,Odkrycie geniuszu kobiety jako znak czasu w świetle Listu Apostolskiego Jan Pawła II Mulieris dignitatem”. Proponuję dwa punkty odnoszące się do geniuszu kobiet konsekrowanych (zakładka Zmartwychwstanki). Myślę, że warto w tym szczególnym roku dowiedzieć się o życiu konsekrowanym czegoś więcej.

Zapraszam również na naszą stronę internetową http://www.zmartwychwstanki.mkw.pl/ oraz na https://www.facebook.com/siostryzmartwychwstanki.

Z modlitwą s. M. Goretti CR.

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2078
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22041