Rok Życia Konekrowanego

Kochani Parafianie!

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczniemy w Kościele powszechnym Rok Życia Konsekrowanego. Jest to wielki ,,czas łaski” nie tylko dla nas konsekrowanych, ale i dla całego Kościoła. W tym szczególnym czasie łączymy się duchowo ze wszystkimi, którzy dali się uwieść Chrystusowi i poszli za Nim. My natomiast pragniemy łączyć się z Wami, nie tylko przez modlitwę, pracę, obecność pośród Was, ale także przez  naszą stronę parafialną.

Ja w sposób szczególny pragnę podzielić się z Wami fragmentem mojej pracy magisterskiej pt.  ,,Odkrycie geniuszu kobiety jako znak czasu w świetle Listu Apostolskiego Jan Pawła II Mulieris dignitatem”. Proponuję dwa punkty odnoszące się do geniuszu kobiet konsekrowanych (zakładka Zmartwychwstanki). Myślę, że warto w tym szczególnym roku dowiedzieć się o życiu konsekrowanym czegoś więcej.

Zapraszam również na naszą stronę internetową http://www.zmartwychwstanki.mkw.pl/ oraz na https://www.facebook.com/siostryzmartwychwstanki.

Z modlitwą s. M. Goretti CR.

Panie Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, przychodzę do Ciebie i proszę: przemień to wszystko, co we mnie i wokół mnie potrzebuje przemiany Przemień każdy mrok w Twoje światło. Przemień każdą gorycz w Twoją boską słodycz. Przemień wszystko, co złe i grzeszne, w dobro. Przemień każdy smutek w prawdziwą radość. Przemień każdy lęk w odwagę. Przemień każdą rozpacz w nadzieję. Uzdrów wszystko, co we mnie i wokół mnie jest chore, i uczyń mnie na wzór Twego Boskiego Serca. Amen.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018