Rok Życia Konekrowanego

Kochani Parafianie!

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczniemy w Kościele powszechnym Rok Życia Konsekrowanego. Jest to wielki ,,czas łaski” nie tylko dla nas konsekrowanych, ale i dla całego Kościoła. W tym szczególnym czasie łączymy się duchowo ze wszystkimi, którzy dali się uwieść Chrystusowi i poszli za Nim. My natomiast pragniemy łączyć się z Wami, nie tylko przez modlitwę, pracę, obecność pośród Was, ale także przez  naszą stronę parafialną.

Ja w sposób szczególny pragnę podzielić się z Wami fragmentem mojej pracy magisterskiej pt.  ,,Odkrycie geniuszu kobiety jako znak czasu w świetle Listu Apostolskiego Jan Pawła II Mulieris dignitatem”. Proponuję dwa punkty odnoszące się do geniuszu kobiet konsekrowanych (zakładka Zmartwychwstanki). Myślę, że warto w tym szczególnym roku dowiedzieć się o życiu konsekrowanym czegoś więcej.

Zapraszam również na naszą stronę internetową http://www.zmartwychwstanki.mkw.pl/ oraz na https://www.facebook.com/siostryzmartwychwstanki.

Z modlitwą s. M. Goretti CR.

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2076
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844