Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Błąd
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
Uwaga
  • Please check if the attachment directory is writeable.
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 10 marca 2019

Ogłoszenia parafialne 10 marca 2019

Email Drukuj PDF

I Niedziela Wielkiego Postu


10 marca 2019

1. Kończymy dzisiaj rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Mamy nadzieję, że przez cały Wielki Post będziemy przystępować do Komunii Świętej i współpracować z łaską Bożą, aby nasze życie nie było byle jakie, ale godne dzieci Bożych i stanowiło właściwe przygotowanie do świąt wielkanocnych.
    Serdeczne podziękowania składamy naszemu Rekolekcjoniście – Ks. Marcinowi Suchankowi za pięknie przeprowadzone rekolekcje, świadectwo wiary, mądrość Słowa Bożego, modlitwę, pogodną i radosną atmosferę nie tylko w kościele, ale także na plebanii. Myślę, że zyskaliśmy nowego Przyjaciela. Ze swojej strony życzymy wiele radości i Bożego błogosławieństwa w pracy kapłańskiej, w prowadzeniu kolejnych rekolekcji. Serca naszych parafian i drzwi plebanii będą zawsze szeroko otwarte dla już drogiego nam Księdza. Będziemy pamiętać w modlitwie. Prosimy też o przesłanie pozdrowień ks. Markowi Studenskiemu – Wikariuszowi Generalnemu Diecezji Bielsko-Żywieckiej, który poprowadzi u nas rekolekcje adwentowe. Możemy powiedzieć, że jest już dla nas „Starym Przyjacielem”.
    Dziękujemy Siostrom zakonnym, Księżom, Rodzicom, Dyrekcjom Szkół i Przedszkola, Nauczycielom i Wychowawcom za opiekę nad dziećmi i młodzieżą oraz za życzliwe przyjęcie naszego rekolekcjonisty. Wszystkim gorące Bóg zapłać!

2. Z racji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski zapraszamy wszystkich parafian na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, aby oddać hołd naszemu Wielkiemu Rodakowi. Odbędzie się ona w sobotę 04 maja. Plan znajduje się w gablocie i na stronie internetowej. Pozostałe szczegóły u ks. Marcina. Zapisy w kancelarii parafialnej, do końca marca z racji konieczności rezerwacji biletów.

3. Dziś rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński w domu parafialnym o godz. 15.00.

4. Droga Krzyżowa w piątek o:

  • 15.30 – dla dzieci
  • 16.30 – dla dorosłych (prowadzi Krąg Biblijny)
  • 18.00 – dla młodzieży.

5. Gorzkie Żale w niedzielę o g. 16.15.

6. Przypominamy o ofiarach do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 18.00 w salce parafialnej.

8. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w następną niedzielę odbędzie się kwesta na leki dla osób chorych i potrzebujących. Za ofiarność Bóg zapłać!

9. Polski Czerwony Krzyż zaprasza na akcję honorowego oddawania krwi. Akcja zostanie przeprowadzona 13 marca 2019 w godz. 9.00 – 12.00 w Zespole Szkół w Szczekocinach.

10. Prasa katolicka.

Zmieniony: niedziela, 10 marca 2019 15:00  

Krótka modlitwa

Gdy świecisz, wszystko żyje; Gdy zachodzisz, umiera: Ty jesteś życiem, a my żyjemy dzięki Tobie.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:221
mod_vvisit_counterWczoraj:1276
mod_vvisit_counterTen tydzień:2714
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:6708
mod_vvisit_counterTen miesiąc:19886
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:27096

Gości on-line: 18
Twoje IP: 54.242.115.55
,
Dziś jest: 20 Mar 2019

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 10 marca 2019