Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 10 lutego 2019

Ogłoszenia parafialne 10 lutego 2019

Email Drukuj PDF

V Niedziela Zwykła

10 lutego 2019
1. W tym tygodniu:

 

  • W czwartek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

2. Jutro, 11 lutego, będziemy obchodzić 161. Rocznicę Objawień Matki Bożej w Lourdes. Jest to również 27. Światowy Dzień Chorego. W tym roku przeżywamy go pod hasłem: Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie (Mt 10,8). Spróbujmy zatem odwiedzić chorych w naszym otoczeniu, w naszych rodzinach. Okażmy im pomoc i zaangażowanie w ich sprawy. Pokażmy, że są ważną częścią wspólnoty Kościoła, ogarniając ich modlitwą.

3. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i rozebraniu tegorocznych dekoracji bożonarodzeniowych. W sposób szczególny dziękujemy za siano do żłóbka p. Marcinowi Witasowi, za możliwość przewozu p. Zbigniewowi Cieplewiczowi, za prace w kościele panom: Andrzejowi Drejowi, Andrzejowi Lityńskiemu, Zygmuntowi Gradzińskiemu, Grzegorzowi Basoniowi. Dziękujemy również przedstawicielom młodzieży gimnazjalnej, Siostrom Zmartwychwstankom i każdemu, kto choćby w najdrobniejszy sposób w tych pracach pomagał. Bóg zapłać!

4. W czwartek nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

5. Prasa katolicka.

 

Krótka modlitwa

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:197
mod_vvisit_counterWczoraj:878
mod_vvisit_counterTen tydzień:5826
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:6710
mod_vvisit_counterTen miesiąc:15506
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:26791

Gości on-line: 12
Twoje IP: 3.84.243.246
,
Dziś jest: 17 Lut 2019

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 10 lutego 2019