Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 07 października 2018

Ogłoszenia parafialne 07 października 2018

XXVII Niedziela Zwykła

07.10.2018r.

1. W tym tygodniu:

• We wtorek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

2. W sobotę, 13 października kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii:

• 7.00 Msza Święta z kazaniem
  • 10.00 Msza Święta dla chorych i starszych
  • 15.00, 16.00, 17.00 – trzy części Różańca
  • 17.30 Msza Święta z kazaniem
  • 20.00 Msza Święta z kazaniem, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej w intencjach składanych na ołtarzu.

3. Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach dziękuje za ofiary złożone na tacę w zeszłą niedzielę oraz za wszelkie ofiarowane dobro duchowe.

4. Koła Różańcowe w październiku modlą się w intencji pokoju na świecie, w intencji misji oraz posługujących na misjach osób: sióstr zakonnych i kapłanów.

5. Przypominamy o modlitwie różańcowej w październiku. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe w dni powszednie będzie o godz. 17.00, a po nim Msza Święta, zaś w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17.00.

6. W zeszłą niedzielę na Potencjalnego Dawcę Szpiku zarejestrowały się w naszej parafii 92 osoby. Fundacja dziękuje za zaangażowanie, dzięki któremu kolejni chorzy mają szansę na wyjście z choroby.

7. Ksiądz Proboszcz parafii Psary zaprasza do zapisów na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku. Informacje w gablocie.

8. W następną niedzielę 14 października będziemy obchodzić XVIII Ogólnopolski Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Będziemy mogli złożyć do puszek przed kościołem ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga zdolnej lecz ubogiej młodzieży.

9. Prasa katolicka.

Boże mój, jestem błyskiem Twojego uśmiechu, kwiatem w ogrodzie, spalonym przez błękit pogodnego nieba. Nie trwam dłużej niż promień w śpiewie światła. Ginę z podmuchem wiatru. To tylko chwila, lecz, święty Boże, jakże pełna Ciebie! Świat przemija, a ja mam wieczność w sercu.

Twoje IP: 35.175.190.77
Dziś jest: 13 Gru 2018