Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 16 września 2018

Ogłoszenia parafialne 16 września 2018

Email Drukuj PDF

XXIV Niedziela Zwykła

16 września 2018


1. W tym tygodniu:

  • We wtorek – Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do kościoła na godzinę 18.00 dzieci i młodzież dla uczczenia swojego patrona. W czasie Mszy Świętej pobłogosławimy przybory szkolne dzieci klas pierwszych. Na tę Mszę zapraszamy kandydatów do bierzmowania, aby złożyli swoje deklaracje. Zachęcamy do obecności wraz z dziećmi ich rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców.
  • W czwartek – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W piątek – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty


2. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 będziemy się modlić w intencji S. Przełożonej – S. Damiany z racji jej imienin. Gorąco zapraszamy do modlitwy za S. Damianę wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego dla dorosłych w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym.

4. Natomiast młodzież zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w piątki, po Mszy Świętej wieczornej na salce parafialnej.

5. Przypominamy, że w każdą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.00 będziemy błogosławili dzieci, a po każdej Mszy Świętej niedzielnej dzieci będą poznawały Ewangelię wklejając fragment Dobrej Nowiny do klasera, oraz rozwiązując specjalne zadania.

6. Dla Ministrantów zbiórki w sobotę o godz. 10.00.

7. W sobotę, 22 września, odbędzie się kolejna edycja Rajdu Świętokrzyskiego. Zapisy u ks. Marcina do wtorku.

8. Prasa katolicka.

Zmieniony: sobota, 15 września 2018 23:24  

Krótka modlitwa

Błagam Cię, mój Boże, spróbuj zaistnieć, przynajmniej trochę, dla mnie, otwórz oczy, błagam Cię! Nie będziesz musiał robić nic więcej, tylko tyle, być obecnym przy tym, co się wydarza: to naprawdę niewiele! Ale, Panie, ukaż się, proszę Cię o to! Żyć bez żadnych świadków, co za piekło! Dlatego ze wszystkich sił wołam i krzyczę: Ojcze mój,błagam Cię i szlocham: Bądź!

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:511
mod_vvisit_counterWczoraj:1027
mod_vvisit_counterTen tydzień:5067
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:5590
mod_vvisit_counterTen miesiąc:12548
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:24480

Gości on-line: 18
Twoje IP: 52.91.185.49
,
Dziś jest: 16 Gru 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 16 września 2018