Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne 16 września 2018

Ogłoszenia parafialne 16 września 2018

XXIV Niedziela Zwykła

16 września 2018

1. W tym tygodniu:

• We wtorek – Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do kościoła na godzinę 18.00 dzieci i młodzież dla uczczenia swojego patrona. W czasie Mszy Świętej pobłogosławimy przybory szkolne dzieci klas pierwszych. Na tę Mszę zapraszamy kandydatów do bierzmowania, aby złożyli swoje deklaracje. Zachęcamy do obecności wraz z dziećmi ich rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców.
  • W czwartek – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • W piątek – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

2. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 będziemy się modlić w intencji S. Przełożonej – S. Damiany z racji jej imienin. Gorąco zapraszamy do modlitwy za S. Damianę wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego dla dorosłych w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym.

4. Natomiast młodzież zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w piątki, po Mszy Świętej wieczornej na salce parafialnej.

5. Przypominamy, że w każdą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.00 będziemy błogosławili dzieci, a po każdej Mszy Świętej niedzielnej dzieci będą poznawały Ewangelię wklejając fragment Dobrej Nowiny do klasera, oraz rozwiązując specjalne zadania.

6. Dla Ministrantów zbiórki w sobotę o godz. 10.00.

7. W sobotę, 22 września, odbędzie się kolejna edycja Rajdu Świętokrzyskiego. Zapisy u ks. Marcina do wtorku.

8. Prasa katolicka.

Zmieniony: sobota, 15 września 2018 23:24

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19839

Twoje IP: 3.84.243.246