Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.09-16.09.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.09-16.09.2018

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela Zwykła

09.09.2018r.

1. W czwartek – Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

W piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

W sobotę – Święto Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

2. W czwartek kolejny Dzień Fatimski:

- 7.00 Msza Święta z kazaniem

- 10.00 Msza Święta dla chorych i starszych

- 15.00, 16.00, 17.00 – trzy części Różańca

- 18.00 Msza Święta z kazaniem

- 20.00 Msza Święta z kazaniem, procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej w intencjach składanych na ołtarzu.

3. Ze względu na Nabożeństwo Fatimskie nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

4. Przypominamy, że dziś trwa kwesta na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób chorych i potrzebujących. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. W gablocie znajdziemy podziękowanie rodziców Ilony Świerczyńskiej za złożone ofiary na rehabilitację córki.

6. Również w gablocie możemy przeczytać pismo Szpitala Powiatowego w Zawierciu zachęcające do badań oraz List Caritas naszej diecezji.

7. W każdą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.00 będziemy błogosławili dzieci. Także na Mszach Świętych niedzielnych dzieci będą poznawały Ewangelię wklejając fragment Dobrej Nowiny do klasera, oraz rozwiązując specjalne zadania.

8. Ministrantów ze Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum, a także Kandydatów, szczególnie z klas czwartych i trzecich zapraszamy na pierwszą powakacyjną zbiórkę do kościoła w środę na godz. 16.00.

9. Do Kręgu Biblijnego pragniemy zaprosić także młodych przygotowujących się do bierzmowania, starszych ministrantów czy młodzież z Zespołu Szkół. Pierwsze spotkanie w piątek, po Mszy Świętej wieczornej na salce parafialnej. Szczegóły w gablocie.

10. W najbliższą sobotę w naszym kościele odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe, na które zapraszamy serdecznie wszystkich pielgrzymów Kieleckiej Pieszej Pielgrzymki oraz Pielgrzymki Rowerowej. Zapraszamy także wszystkich pielgrzymów duchowych, którzy wspierali pielgrzymujących modlitwą. Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00.

11. W sobotę, 22 września, odbędzie się kolejna edycja Rajdu Świętokrzyskiego. Zapraszamy na wyjazd wszystkich, którzy chcą oddać cześć relikwiom Krzyża Świętego, szczególnie dzieci, młodzież, osoby dorosłe. Szczegóły i zapisy u ks. Marcina.

12. W poniedziałek odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w domu parafialnym o godz. 18.40.

13. Prasa katolicka.

Zmieniony: niedziela, 09 września 2018 16:29  

Krótka modlitwa

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:194
mod_vvisit_counterWczoraj:878
mod_vvisit_counterTen tydzień:5823
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:6710
mod_vvisit_counterTen miesiąc:15503
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:26791

Gości on-line: 11
Twoje IP: 3.84.243.246
,
Dziś jest: 17 Lut 2019

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.09-16.09.2018