Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.09-09.09.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.09-09.09.2018

XXII Niedziela Zwykła

02.09.2018r.

1. W poniedziałek – Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
W sobotę – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – uroczystość odpustowa w Goleniowach. Po Mszy Świętej wieczornej błogosławieństwo ziarna siewnego.

2. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego będzie sprawowana jutro – w poniedziałek – o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy na nią dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców.

3. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym zapraszamy także do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w ciągu tygodnia, zwłaszcza wszystkich, którzy nie skorzystali z niej z okazji odpustu.

4. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się w intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego.

5. Z racji pierwszego piątku spowiedź w najbliższy piątek na Mszy Święta o godz. 7.00 i po południu od godz. 17.00 z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

6. W następną niedzielę po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie w cyklu przygotowania do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych szkoły podstawowej wraz z ich rodzicami, aby zapoznać się z programem i zasadami tego przygotowania.

7. Msza Święta na Gminne Dożynki odbędzie się 9 września o godz. 14.00 w Amfiteatrze w Szczekocinach.

8. Parafialny zespół „Caritas” informuje, że w następną niedzielę odbędzie się kwesta na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób chorych i potrzebujących.

9. W najbliższy czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej. Zapraszamy na to spotkanie również nowe osoby, które chciałyby pogłębiać znajomość Pisma Świętego.

10. W lutym 2019 roku Ksiądz Proboszcz z parafii Psary organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły na plakacie w gablocie.

11. Prasa katolicka.

Zmieniony: sobota, 15 września 2018 23:25

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 52.91.185.49
Dziś jest: 16 Gru 2018