Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.08. – 26.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.08. – 26.08.2018 r.

XX Tydzień Zwykły

19.08.-26.08.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przeżywamy:

w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i dra Kościoła

we wtorek – św. Piusa X, papieża

w środę – Najświętszej Marii Panny Królowej

2.  W piątek – Uroczystość Św. Bartłomieja – odpust w naszej parafii

Msze Święte – 7:00 / 9:00 / 11:30 / 17:00

3. Parafian szczególnie Zapraszamy na sumę po której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz procesja wokół kościoła.

Bardzo prosimy, by nikogo nie zabrakło w kościele w dzień odpustu to jest święto naszego patrona, dzień wdzięczności za jego opiekę, ale i dzień szczególnych łask za jego wstawiennictwem. Jeżeli w tym dniu będziemy
w stanie łaski uświęcającej możemy zyskać odpust zupełny tzn. darowanie wszystkich kar za grzechy. To jest dzień szczególnego błogosławieństwa bożego.

4. W związku z tym będzie spowiedź w naszej parafii w czwartek
w godzinach od 15:00 do 16:00. Będą księża z całego dekanatu.

5. Zapraszamy do spowiedzi wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynających niedługo nowy rok szkolny. Rodziców prosimy by zakręcili swoje pociechy do spowiedzi.

6. Jutro wyrusza na Jasną Górę Kielecka Pielgrzymka Rowerowa.
W pielgrzymce biorą również udział nasi parafii. Otoczmy pielgrzymów naszą osobistą modlitwą.

7. Prasa katolicka.

Zmieniony: piątek, 24 sierpnia 2018 20:54

Wielki Duchu, Twój głos słyszę w powiewie wiatru, Ty dajesz życie całemu światu. Ja jestem mały i słaby: Twoja siła i mądrość mnie podtrzymują. Pozwól, by ogarnęło mnie Twoje piękno, a oczy zachwycały się zachodem słońca. Spraw, by moje ręce dotykały z szacunkiem tego, co Ty stworzyłeś. Spraw, by do moich uszu docierał Twój głos. Naucz mnie rozumieć Twoją naukę, daj mi poznać tajemnice, które ukryłeś w trawie i zamknąłeś w kamieniu.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2040

Twoje IP: 54.158.208.189