Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

XIX Niedziela Zwykła

12.08.2018r.

1. Wtorek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika.
  2. W piątek – Św. Jacka, prezbitera.
  3. Jutro 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski.

7.00   - Msza Św. z kazaniem.

10.00  - Msza Św. z kazaniem dla chorych i starszych.

15.00; 16.00 i 17.00 – Trzy części różańca.

18.00 – Msza Św. z kazaniem.

20.00 – Msza Św. z kazaniem i procesją.

1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, odpust w Dzierzgowie. Msze Św. wedle następującego porządku: 7.00; 9.00; 11.30 i 18.00. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo: kwiatów, ziół i zbóż.
  2. Jutro dociera na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Kielecka, w której uczestniczą także nasi parafianie. Przekazujemy od nich pozdrowienia, podziękowania za modlitwę, zwłaszcza grupie duchowej. W trakcie pielgrzymki jest również codziennie sprawowana Msza Św. za naszą parafię.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyjęli do siebie na nocleg pielgrzymów, zatroszczyli się o nich. Bardzo dziękujemy tym którzy karmili pielgrzymów. Bóg Zapłać!
  4. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną naszej s. Goretti i naszych księży wikariuszy za czas posługi w naszej parafii; Msza Św. będzie sprawowana o godz. 10.00 w najbliższą niedzielę.
  5. Prasa Katolicka.

Zmieniony: sobota, 18 sierpnia 2018 19:05

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2078
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22041