Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX Niedziela Zwykła

12.08.2018r.


 1. Wtorek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika.
 2. W piątek – Św. Jacka, prezbitera.
 3. Jutro 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski.

7.00   - Msza Św. z kazaniem.

10.00  - Msza Św. z kazaniem dla chorych i starszych.

15.00; 16.00 i 17.00 – Trzy części różańca.

18.00 – Msza Św. z kazaniem.

20.00 – Msza Św. z kazaniem i procesją.

 1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, odpust w Dzierzgowie. Msze Św. wedle następującego porządku: 7.00; 9.00; 11.30 i 18.00. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo: kwiatów, ziół i zbóż.
 2. Jutro dociera na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Kielecka, w której uczestniczą także nasi parafianie. Przekazujemy od nich pozdrowienia, podziękowania za modlitwę, zwłaszcza grupie duchowej. W trakcie pielgrzymki jest również codziennie sprawowana Msza Św. za naszą parafię.
 3. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyjęli do siebie na nocleg pielgrzymów, zatroszczyli się o nich. Bardzo dziękujemy tym którzy karmili pielgrzymów. Bóg Zapłać!
 4. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną naszej s. Goretti i naszych księży wikariuszy za czas posługi w naszej parafii; Msza Św. będzie sprawowana o godz. 10.00 w najbliższą niedzielę.
 5. Prasa Katolicka.


Zmieniony: sobota, 18 sierpnia 2018 19:05  

Krótka modlitwa

Najwyższy, wszechpotężny, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo Jedynie Tobie, Najwyższy, przystoją, a żaden człowiek nie jest godzien nazwać Ciebie. Pochwalony bądź, Panie, z wszystkimi swymi twory, przede wszystkim z szlachetnym bratem naszym, słońcem, które dzień stwarza, a Ty świecisz przez nie; i jest piękne i promienne w wielkim blasku; Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, księżyc, i nasze siostry, gwiazdy; Tyś ukształtował je w niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, wiatr, i przez powietrze, i czas pochmurny i pogodny, i wszelki, przez które dajesz tworom swoim utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, wodę, co pożyteczna jest wielce i pokorna, i cenna, i czysta.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:195
mod_vvisit_counterWczoraj:878
mod_vvisit_counterTen tydzień:5824
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:6710
mod_vvisit_counterTen miesiąc:15504
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:26791

Gości on-line: 12
Twoje IP: 3.84.243.246
,
Dziś jest: 17 Lut 2019

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018