Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

Ogłoszenia Parafialne 12.08.2018

XIX Niedziela Zwykła

12.08.2018r.

1. Wtorek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika.
  2. W piątek – Św. Jacka, prezbitera.
  3. Jutro 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski.

7.00   - Msza Św. z kazaniem.

10.00  - Msza Św. z kazaniem dla chorych i starszych.

15.00; 16.00 i 17.00 – Trzy części różańca.

18.00 – Msza Św. z kazaniem.

20.00 – Msza Św. z kazaniem i procesją.

1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, odpust w Dzierzgowie. Msze Św. wedle następującego porządku: 7.00; 9.00; 11.30 i 18.00. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo: kwiatów, ziół i zbóż.
  2. Jutro dociera na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Kielecka, w której uczestniczą także nasi parafianie. Przekazujemy od nich pozdrowienia, podziękowania za modlitwę, zwłaszcza grupie duchowej. W trakcie pielgrzymki jest również codziennie sprawowana Msza Św. za naszą parafię.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyjęli do siebie na nocleg pielgrzymów, zatroszczyli się o nich. Bardzo dziękujemy tym którzy karmili pielgrzymów. Bóg Zapłać!
  4. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną naszej s. Goretti i naszych księży wikariuszy za czas posługi w naszej parafii; Msza Św. będzie sprawowana o godz. 10.00 w najbliższą niedzielę.
  5. Prasa Katolicka.

Zmieniony: sobota, 18 sierpnia 2018 19:05

Najwyższy, wszechpotężny, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo Jedynie Tobie, Najwyższy, przystoją, a żaden człowiek nie jest godzien nazwać Ciebie. Pochwalony bądź, Panie, z wszystkimi swymi twory, przede wszystkim z szlachetnym bratem naszym, słońcem, które dzień stwarza, a Ty świecisz przez nie; i jest piękne i promienne w wielkim blasku; Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, księżyc, i nasze siostry, gwiazdy; Tyś ukształtował je w niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, wiatr, i przez powietrze, i czas pochmurny i pogodny, i wszelki, przez które dajesz tworom swoim utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, wodę, co pożyteczna jest wielce i pokorna, i cenna, i czysta.

Twoje IP: 3.84.243.246
Dziś jest: 17 Lut 2019