Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.07.-05.08.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.07.-05.08.2018 r.

XVII Tydzień Zwykły

30.07.-05.08.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przeżywamy:

w poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Chryzologa, biskupa i dra K-ła

we wtorek – wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

w środę – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dra K-ła

w czwartek – wspomnienie Matki Bożej Anielskiej

w piątek – wspomnienie Jana Marii Vianney, prezbitera

2.  Dziś przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na KUL

3. W przyszłą niedzielę wspólną Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpoczynamy Pieszą Pielgrzymkę Kielecką na Jasną Górę. Pielgrzymi wyruszą na szlak 6 sierpnia o godz. 6:00. Po raz kolejny zachęcamy do udziału w wspólnym pielgrzymowaniu. Karty zgłoszeniowe są do odbioru w zakrystii i kancelarii parafialnej. Można również zapisywać się do grupy duchowej otaczając naszych pielgrzymów swoją modlitwą.

Zachęcamy również do uczestnictwa w Kieleckiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 20 sierpnia 2018 r.

4. W I czwartek miesiąca pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań. Podczas wieczornej Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem, będziemy prosić o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

W I piątek miesiąca oddajmy cześć Sercu Pana Jezusa przez przyjęcie Komunii Świętej do naszych czystych serc. Spowiedź rano podczas Mszy Świętej o godz. 7:00 i popołudniu od godz. 17:30.

W I Sobotę miesiąca po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający zniewagi niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Koła Różańcowe w miesiącu sierpniu modlą się o trzeźwość naszego narodu, a szczególnie naszej parafii.

6. Prasa katolicka.

Zmieniony: sobota, 18 sierpnia 2018 19:05

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19839

Twoje IP: 3.84.243.246