Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

XVI tydzień Okresu Zwykłego

22.07. – 29.07.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przeżywamy:

w poniedziałek – Święto świętej Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

we wtorek – wspomnienie Świętej Kingi , dziewicy

w środę – Święto świętego Jakuba  Apostoła – Odpust w Chlewicach

w czwartek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Marii Panny

2.  W przyszłą niedzielę zbieramy ofiarę do puszek na KUL

3.  Rozpoczynamy dzisiaj kolejny Tydzień Świętego Krzysztofa. Z tej okazji w przyszłą sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji Kierowców. Zapraszamy szczególnie tych wszystkich, którzy zawodowo zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju pojazdów, również ich rodziny i tych wszystkich, którzy pragną modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na fundację MIVA, wpierającą zakup pojazdów dla misjonarzy.  Po Mszy Świętej poświęcenie pojazdów przed kościołem.

4. Prasa katolicka.

Panie Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, przychodzę do Ciebie i proszę: przemień to wszystko, co we mnie i wokół mnie potrzebuje przemiany Przemień każdy mrok w Twoje światło. Przemień każdą gorycz w Twoją boską słodycz. Przemień wszystko, co złe i grzeszne, w dobro. Przemień każdy smutek w prawdziwą radość. Przemień każdy lęk w odwagę. Przemień każdą rozpacz w nadzieję. Uzdrów wszystko, co we mnie i wokół mnie jest chore, i uczyń mnie na wzór Twego Boskiego Serca. Amen.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2050
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943