Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

Email Drukuj PDF

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI tydzień Okresu Zwykłego

22.07. – 29.07.2018 r.

 

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przeżywamy:

w poniedziałek – Święto świętej Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

we wtorek – wspomnienie Świętej Kingi , dziewicy

w środę – Święto świętego Jakuba  Apostoła – Odpust w Chlewicach

w czwartek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Marii Panny

2.  W przyszłą niedzielę zbieramy ofiarę do puszek na KUL

3.  Rozpoczynamy dzisiaj kolejny Tydzień Świętego Krzysztofa. Z tej okazji w przyszłą sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji Kierowców. Zapraszamy szczególnie tych wszystkich, którzy zawodowo zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju pojazdów, również ich rodziny i tych wszystkich, którzy pragną modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na fundację MIVA, wpierającą zakup pojazdów dla misjonarzy.  Po Mszy Świętej poświęcenie pojazdów przed kościołem.

4. Prasa katolicka.

 

 

 

 

Krótka modlitwa

Panie Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, przychodzę do Ciebie i proszę: przemień to wszystko, co we mnie i wokół mnie potrzebuje przemiany Przemień każdy mrok w Twoje światło. Przemień każdą gorycz w Twoją boską słodycz. Przemień wszystko, co złe i grzeszne, w dobro. Przemień każdy smutek w prawdziwą radość. Przemień każdy lęk w odwagę. Przemień każdą rozpacz w nadzieję. Uzdrów wszystko, co we mnie i wokół mnie jest chore, i uczyń mnie na wzór Twego Boskiego Serca. Amen.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:660
mod_vvisit_counterWczoraj:663
mod_vvisit_counterTen tydzień:2050
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:4761
mod_vvisit_counterTen miesiąc:10206
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Gości on-line: 13
Twoje IP: 54.198.96.198
,
Dziś jest: 15 Sie 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.