Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07. – 29.07.2018 r.

XVI tydzień Okresu Zwykłego

22.07. – 29.07.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przeżywamy:

w poniedziałek – Święto świętej Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

we wtorek – wspomnienie Świętej Kingi , dziewicy

w środę – Święto świętego Jakuba  Apostoła – Odpust w Chlewicach

w czwartek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Marii Panny

2.  W przyszłą niedzielę zbieramy ofiarę do puszek na KUL

3.  Rozpoczynamy dzisiaj kolejny Tydzień Świętego Krzysztofa. Z tej okazji w przyszłą sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji Kierowców. Zapraszamy szczególnie tych wszystkich, którzy zawodowo zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju pojazdów, również ich rodziny i tych wszystkich, którzy pragną modlić się o bezpieczeństwo na naszych drogach. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na fundację MIVA, wpierającą zakup pojazdów dla misjonarzy.  Po Mszy Świętej poświęcenie pojazdów przed kościołem.

4. Prasa katolicka.

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018