Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 01.07.2018

Ogłoszenia Parafialne 01.07.2018

XIII Niedziela Zwykła

01.07.2018r.

1. We wtorek – Święto Św. Tomasza Apostoła.
  2. W piątek – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dz.
  3. W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej popołudniowej modlimy się o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź św. Rano przed Mszą Świętą o po południu od g. 17.30.
  5. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i cząstka różańca.
  6. Chłopców zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej. Zgłoszenia i ks. Maćka.
  7. Koła Różańcowe w Lipcu modlą się o chrześcijańskie przeżywanie wakacji przez dzieci i młodzież.
  8. W przyszłą niedzielę „Komitet Społeczny Dzieci Dzieciom” zbierze przed kościołem ofiary do puszek dla Ilony Świerczyńskiej ze Szczekocin na rehabilitacje.
  9. Przypominamy że spowiedź w dni powszednie sprawowana jest na 20 minut przed Eucharystią.

10. Prasa Katolicka

W najnowszej Niedzieli m.in.:

- Achilles Ratti pierwszy nuncjusz w wolnej Polsce

- O sakramencie małżeństwa, o czystości i o ludzkiej miłości mówi o. Augustyn Pelanowski

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:

- Dobro wzrasta na Polach Nadziei

W Gościu Niedzielnym m.in.:

- Szczęśliwy awanturnik – doświadczeniem wiary w łagrach dzieli się abp Sigitas Tamkevicius

- Niedoceniony – O Ignacym Janie Paderewskim, który złożył podpis pod traktatem wersalskim przywracającym Polskę na mapę świata

- Politycy zapominają o Opatrzności – wywiad z abp Markiem Jędraszewskim

- Holy-days – rekolekcje podczas letniego urlopu

Zmieniony: niedziela, 01 lipca 2018 15:11

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 22 Wrz 2018