Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 01.07.2018

Ogłoszenia Parafialne 01.07.2018

XIII Niedziela Zwykła

01.07.2018r.

1. We wtorek – Święto Św. Tomasza Apostoła.
  2. W piątek – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dz.
  3. W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej popołudniowej modlimy się o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź św. Rano przed Mszą Świętą o po południu od g. 17.30.
  5. W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i cząstka różańca.
  6. Chłopców zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej. Zgłoszenia i ks. Maćka.
  7. Koła Różańcowe w Lipcu modlą się o chrześcijańskie przeżywanie wakacji przez dzieci i młodzież.
  8. W przyszłą niedzielę „Komitet Społeczny Dzieci Dzieciom” zbierze przed kościołem ofiary do puszek dla Ilony Świerczyńskiej ze Szczekocin na rehabilitacje.
  9. Przypominamy że spowiedź w dni powszednie sprawowana jest na 20 minut przed Eucharystią.

10. Prasa Katolicka

W najnowszej Niedzieli m.in.:

- Achilles Ratti pierwszy nuncjusz w wolnej Polsce

- O sakramencie małżeństwa, o czystości i o ludzkiej miłości mówi o. Augustyn Pelanowski

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:

- Dobro wzrasta na Polach Nadziei

W Gościu Niedzielnym m.in.:

- Szczęśliwy awanturnik – doświadczeniem wiary w łagrach dzieli się abp Sigitas Tamkevicius

- Niedoceniony – O Ignacym Janie Paderewskim, który złożył podpis pod traktatem wersalskim przywracającym Polskę na mapę świata

- Politycy zapominają o Opatrzności – wywiad z abp Markiem Jędraszewskim

- Holy-days – rekolekcje podczas letniego urlopu

Zmieniony: niedziela, 01 lipca 2018 15:11

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19842

Twoje IP: 3.84.243.246