Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Prasa Katolicka XI Niedziela Zwykła17.06.2018

Prasa Katolicka XI Niedziela Zwykła17.06.2018

Prasa Katolicka

Zapraszamy do zakupu prasy katolickiej. W naszej parafii dostępne są dwa następujące tygodniki: Niedziela (zawierająca dodatek diecezjalny) oraz Gość Niedzielny. Tygodniki są w swych zwyczajnych cenach, po pięć złotych za egzemplarz.

W najnowszej Niedzieli m.in.:
- Upadek pięknej polszczyzny – mówimy coraz gorzej po polsku
- Był blisko Jana Pawła II – świętego papieża wspomina niemiecki kardynał Paul Josef Cordes
- Bycie tatą to także kariera

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:
- Uwielbienie Jezusa na Rynku w Kielcach
- Ruszyła kampania pomocy dla Syrii
- Śladami Patronów – św. Bartłomiej i św. Ekspedyt (par. Czaple Wielkie)
- Bp Andrzej Kaleta o formacji stałej kapłanów

W Gościu Niedzielnym m.in.:
- Zmienia się medialna mapa – jaka będzie przyszłość mediów (także katolickich)?
- Zdobyć Kreml – wywiad z dziennikarzem Bogdanem Rymanowskim
- Prawda, piękno, katolicyzm – w Polsce ukazała się dokumentalna seria filmowa „Katolicyzm”. Najważniejszy medialny projekt w dziejach Kościoła Katolickiego w USA
- Konspiracja Prymasa – kard. Stefan Wyszyński a katolicy w Związku Sowieckim
- Alert wakacyjny – przed wyjazdem na wakacje warto dowiedzieć się o czyhających zagrożeniach

Zmieniony: piątek, 06 lipca 2018 09:49

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.198.104.202