Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Niedziela Trójcy Najświętszej 27.05.2018

Ogłoszenia Niedziela Trójcy Najświętszej 27.05.2018

Uroczystość Trójcy Najświętszej

27.05.2018r.

1. We wtorek – Św. Urszuli Leduchowskiej, dz.

W piątek – Św. Justyna, męczennika.

1. W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ogłoszenia na ten temat były podane w ubiegła niedzielę. Mszę Święte w Kościele o godz. 7.00 i 17.00. Procesja z Kościoła o g. 10.00.

3.        Koła Różańcowe w czerwcu modlą się o owoce duchowe dla które przystapiły do I Komunii Świętej i młodzieży bierzmowanej.

4.        W I piątek spowiedź rana na Mszy Św. i po południu od godz. 17.00.

5.        W I Sobotę po Mszy Św. Popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

6.        W przyszłą niedzielę poświęcenie pól w Grabcu o g. 14.00 i na Bógdale o g. 15.30.

7.        Nadal zdarzają się kradzieże: wazonów, świec, kwiatów na cmentarzu. Prosimy o szczególną uwagę w tym miejscu.

8.        Prasa Katolicka

W najnowszej Niedzieli m.in.:

-Akt 447 i jego realne następstwa – Czy Polska będzie musiała zapłacić miliardy dolarów
- Tożsamość europejska zagrożona

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:

- Biskup jest przede wszystkim dla owiec – wywiad z bp Marianem Florczykiem
- Nowi diakoni Kościoła Kieleckiego
- Rodzina rodzin misjonarzy spotkała się w Kielcach
- Wystawa w Jędrzejowie
- Śladami Patronów – święty Stanisław biskup i par. Tumlin

Do Niedzieli Kieleckiej z okazji Dnia Matki dołączona jest płyta „Dla swej Matki” (w cenie numeru)

W Gościu Niedzielnym m.in.:

- Radość i prawda Eucharystii. Święto Bożego Ciała jest po to, aby Eucharystia nam nie spowszedniała, ale była naprawdę Najświętszym Sakramentem
- Między sprawiedliwością a miłością. O modlitwie za papieża i Bożej sprawiedliwości mówi kard. Zenon Grocholewski
- Opcja Benedykta – w świecie, który odrzucił Boga, chrześcijanie muszą znaleźć sposób© na wypełnianie nakazu głoszenia Dobrej Nowiny
- Zapłacimy za II Wojnę – amerykańska ustawa to porażka polskiej dyplomacji. I upadek mitu, że USA to nasi przyjaciele.

Zmieniony: czwartek, 31 maja 2018 14:02

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.224.108.238