Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Niedziela Trójcy Najświętszej 27.05.2018

Ogłoszenia Niedziela Trójcy Najświętszej 27.05.2018

Uroczystość Trójcy Najświętszej

27.05.2018r.

1. We wtorek – Św. Urszuli Leduchowskiej, dz.

W piątek – Św. Justyna, męczennika.

1. W czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ogłoszenia na ten temat były podane w ubiegła niedzielę. Mszę Święte w Kościele o godz. 7.00 i 17.00. Procesja z Kościoła o g. 10.00.

3.        Koła Różańcowe w czerwcu modlą się o owoce duchowe dla które przystapiły do I Komunii Świętej i młodzieży bierzmowanej.

4.        W I piątek spowiedź rana na Mszy Św. i po południu od godz. 17.00.

5.        W I Sobotę po Mszy Św. Popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

6.        W przyszłą niedzielę poświęcenie pól w Grabcu o g. 14.00 i na Bógdale o g. 15.30.

7.        Nadal zdarzają się kradzieże: wazonów, świec, kwiatów na cmentarzu. Prosimy o szczególną uwagę w tym miejscu.

8.        Prasa Katolicka

W najnowszej Niedzieli m.in.:

-Akt 447 i jego realne następstwa – Czy Polska będzie musiała zapłacić miliardy dolarów
- Tożsamość europejska zagrożona

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:

- Biskup jest przede wszystkim dla owiec – wywiad z bp Marianem Florczykiem
- Nowi diakoni Kościoła Kieleckiego
- Rodzina rodzin misjonarzy spotkała się w Kielcach
- Wystawa w Jędrzejowie
- Śladami Patronów – święty Stanisław biskup i par. Tumlin

Do Niedzieli Kieleckiej z okazji Dnia Matki dołączona jest płyta „Dla swej Matki” (w cenie numeru)

W Gościu Niedzielnym m.in.:

- Radość i prawda Eucharystii. Święto Bożego Ciała jest po to, aby Eucharystia nam nie spowszedniała, ale była naprawdę Najświętszym Sakramentem
- Między sprawiedliwością a miłością. O modlitwie za papieża i Bożej sprawiedliwości mówi kard. Zenon Grocholewski
- Opcja Benedykta – w świecie, który odrzucił Boga, chrześcijanie muszą znaleźć sposób© na wypełnianie nakazu głoszenia Dobrej Nowiny
- Zapłacimy za II Wojnę – amerykańska ustawa to porażka polskiej dyplomacji. I upadek mitu, że USA to nasi przyjaciele.

Zmieniony: czwartek, 31 maja 2018 14:02

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018