Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05. – 26.05.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05. – 26.05.2018 r.

Zesłanie Ducha Świętego

VII tydzień Okresu Zwykłego

20.05. – 26.05.2018 r.

1. Jutro II Dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Msze Święte o godz. : 7:00 / 9:00 / 11:30 / 18:00

Niech nas nie zabraknie jutro w kościele w tym szczególnym święcie Naszej Matki. Mamy okazję podziękować jej za miłość matczyną, opiekę
oraz polecić jej nasze życie. Zapraszamy.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

w środę – wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana

3.  Młodzież naszej parafii zaprasza dzisiaj na wieczorne czuwanie
i uwielbienie w naszym kościele o godz. 20:00. Będziemy prosić o dary Ducha Świętego dla całej parafii. Szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

4. W najbliższy piątek o godzinie 16:30 będzie możliwość spowiedzi
dla kandydatów do bierzmowania, ich rodziców i świadków.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej. W tym dniu odbędzie się wizytacja naszej parafii przez ks. bpa Mariana Florczyka. Ksiądz biskup będzie nam towarzyszył w przeżywaniu i świętowaniu niedzieli.

PORZĄDEK WIZYTACJI:

10:00 – Msza Święta z udziałem dzieci i młodzieży. Po Mszy Świętej ksiądz biskup skieruje swoje słowo do dzieci i ich rodziców.

Po tej Mszy Świętej ksiądz biskup odwiedzi nasz cmentarz. Zapraszamy parafian na chwilę modlitwy za naszych zmarłych na nowym cmentarzu około godziny 11:15.

12:00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Po niej ksiądz biskup skieruje swoje słowo do wszystkich parafian,
a szczególnie do grup parafialnych – Kół różańcowych, Przyjaciół Seminarium, Kręgu biblijnego, Chóru parafialnego, Biura Caritas.

Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w tych Mszach Świętych
i w spotkaniu na cmentarzu.

6. Ze względu na wizytację księdza biskupa nie będzie Mszy Świętej
w Kaplicy w Grabcu. Prosimy, aby osoby, które mają zamówioną intencje podczas tej mszy, skontaktowały się z nami w celu uzgodnienia innego dogodnego terminu.

7. Zapraszamy do służby przy ołtarzu. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami mogą się zapisywać u ks. Macieja.

8. W dniach 02-03 czerwca odbędzie się 30. spotkanie Grup AA na Jasnej Górze. Szczegóły w gablocie.

9. Prasa katolicka.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:29

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018