Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Księga Intencji Mszalnych - 2019

Księga Intencji Mszalnych - 2019

Księga Intencji Mszalnych - 2019

Informujemy iż została założona nowa Księga Intencji Mszalnych na rok 2019. Już od najbliższego wtorku będzie można rezerwować intencje Mszalne na przyszły rok. Rezerwacje bedą przyjmowane od wtorku rano, każdorazowo w godzinach funkcjonowania kancelarii parafialnej.

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:28

Panie Jezu, który przemieniłeś się na górze Tabor, przychodzę do Ciebie i proszę: przemień to wszystko, co we mnie i wokół mnie potrzebuje przemiany Przemień każdy mrok w Twoje światło. Przemień każdą gorycz w Twoją boską słodycz. Przemień wszystko, co złe i grzeszne, w dobro. Przemień każdy smutek w prawdziwą radość. Przemień każdy lęk w odwagę. Przemień każdą rozpacz w nadzieję. Uzdrów wszystko, co we mnie i wokół mnie jest chore, i uczyń mnie na wzór Twego Boskiego Serca. Amen.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:20288

Twoje IP: 52.87.253.202