• JFTP::login: Unable to login
  • JFTP::write: Unable to use passive mode
  • Please check if the attachment directory is writeable.
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego

08.04.2018r.

1. Przypominamy że dziś suma o godz. 12.00 na nowym cmentarzu.
  2. Jutro – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Anielskiego. Jest to dzień świętości życia. Tego dnia na wieczornej Mszy Świętej będzie można złożyć deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
  3. Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium przed kręgiem Biblijnym na salkach parafialnych w czwartek o godz. 18.45.
  4. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych I Komunii Świętej w środę o godz. 18.40 po wieczornej Mszy Świętej, na salkach parafialnych.
  5. Dziś możemy pozyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy związanej z kultem Bożego Miłosierdzia i przyjęcie Komunii Swiętej.
  6. W gablocie znajduję się pismo Naczelnika Urzędu Skarbowego.
  7. Parafialny zespół Caritas informuje że za tydzień odbędzie się kwesta na leki dla osób chorych i potrzebujących. Za ofiarność Bóg zapłać.
  8. Wydawanie kolejnej tury pomocy żywnościowej z programu POPŻ rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do środy, w godz. 9.00-12.00.
  9. Dziś ofiary zebrane do puszek przed Kościołem są przeznaczone na cele miłosierdzia.
  10. Dziś obchodzimy święto patronalne Caritas. Na ręce pani Stanisławy Pisarskiej, pani Mari Krawczyńskiej i pana Artura Pruska pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności dla naszego zespołu Caritas i wszystkich posługujących ubogim i cierpiącym. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Dziękujemy również wszystkim składającym ofiary na szczytne cele miłosierdzia. Bóg wynagrodzi wszelką okazaną życzliwość. Wszystkim Bóg zapłać.

1. Można nadal nabywać numer Małego Gościa Niedzielnego. Prasa.

W najnowszej Niedzieli m.in.: Tu dokonują się prawdziwe cuda- wywiad z kustoszem sanktuarium Bożego Miłosierdzia ks. Franciszkiem Ślusarczykiem; Duszpasterstwo Małżeństw w kryzysie.
W Gościu Niedzielnym m.in.: Faustyna szuka języka. O „Dzienniczku” Siostry Faustyny; Święta narzeczona? Dlaczego nie! Sandra Sabattini wkrótce może zostać pierwszą beatyfikowaną narzeczoną.

1. Koła Różańcowe w miesiącu kwietniu modlą się o pokój na całym świecie.
Zmieniony: sobota, 07 kwietnia 2018 21:59

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19884

Twoje IP: 54.242.115.55