Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Email Drukuj PDF

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Miłosierdzia Bożego

08.04.2018r.

 

 1. Przypominamy że dziś suma o godz. 12.00 na nowym cmentarzu.
 2. Jutro – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Anielskiego. Jest to dzień świętości życia. Tego dnia na wieczornej Mszy Świętej będzie można złożyć deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
 3. Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium przed kręgiem Biblijnym na salkach parafialnych w czwartek o godz. 18.45.
 4. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych I Komunii Świętej w środę o godz. 18.40 po wieczornej Mszy Świętej, na salkach parafialnych.
 5. Dziś możemy pozyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy związanej z kultem Bożego Miłosierdzia i przyjęcie Komunii Swiętej.
 6. W gablocie znajduję się pismo Naczelnika Urzędu Skarbowego.
 7. Parafialny zespół Caritas informuje że za tydzień odbędzie się kwesta na leki dla osób chorych i potrzebujących. Za ofiarność Bóg zapłać.
 8. Wydawanie kolejnej tury pomocy żywnościowej z programu POPŻ rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do środy, w godz. 9.00-12.00.
 9. Dziś ofiary zebrane do puszek przed Kościołem są przeznaczone na cele miłosierdzia.
 10. Dziś obchodzimy święto patronalne Caritas. Na ręce pani Stanisławy Pisarskiej, pani Mari Krawczyńskiej i pana Artura Pruska pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności dla naszego zespołu Caritas i wszystkich posługujących ubogim i cierpiącym. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Dziękujemy również wszystkim składającym ofiary na szczytne cele miłosierdzia. Bóg wynagrodzi wszelką okazaną życzliwość. Wszystkim Bóg zapłać.

 1. Można nadal nabywać numer Małego Gościa Niedzielnego. Prasa.

W najnowszej Niedzieli m.in.: Tu dokonują się prawdziwe cuda- wywiad z kustoszem sanktuarium Bożego Miłosierdzia ks. Franciszkiem Ślusarczykiem; Duszpasterstwo Małżeństw w kryzysie.
W Gościu Niedzielnym m.in.: Faustyna szuka języka. O „Dzienniczku” Siostry Faustyny; Święta narzeczona? Dlaczego nie! Sandra Sabattini wkrótce może zostać pierwszą beatyfikowaną narzeczoną.

 1. Koła Różańcowe w miesiącu kwietniu modlą się o pokój na całym świecie.
Zmieniony: sobota, 07 kwietnia 2018 21:59  

Krótka modlitwa

Najwyższy, wszechpotężny, dobry Panie, Twoja jest sława, chwała i cześć, i wszelkie błogosławieństwo Jedynie Tobie, Najwyższy, przystoją, a żaden człowiek nie jest godzien nazwać Ciebie. Pochwalony bądź, Panie, z wszystkimi swymi twory, przede wszystkim z szlachetnym bratem naszym, słońcem, które dzień stwarza, a Ty świecisz przez nie; i jest piękne i promienne w wielkim blasku; Twoim, Najwyższy, jest wyobrażeniem. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, księżyc, i nasze siostry, gwiazdy; Tyś ukształtował je w niebie jasne i cenne, i piękne. Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, wiatr, i przez powietrze, i czas pochmurny i pogodny, i wszelki, przez które dajesz tworom swoim utrzymanie. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, wodę, co pożyteczna jest wielce i pokorna, i cenna, i czysta.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:199
mod_vvisit_counterWczoraj:565
mod_vvisit_counterTen tydzień:2280
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:5590
mod_vvisit_counterTen miesiąc:9761
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:24480

Gości on-line: 7
Twoje IP: 35.175.190.77
,
Dziś jest: 13 Gru 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018