Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Ogłoszenia Parafialne 08.04.2018

Niedziela Miłosierdzia Bożego

08.04.2018r.

1. Przypominamy że dziś suma o godz. 12.00 na nowym cmentarzu.
  2. Jutro – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Anielskiego. Jest to dzień świętości życia. Tego dnia na wieczornej Mszy Świętej będzie można złożyć deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego.
  3. Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium przed kręgiem Biblijnym na salkach parafialnych w czwartek o godz. 18.45.
  4. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych I Komunii Świętej w środę o godz. 18.40 po wieczornej Mszy Świętej, na salkach parafialnych.
  5. Dziś możemy pozyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odmówienie modlitw: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy związanej z kultem Bożego Miłosierdzia i przyjęcie Komunii Swiętej.
  6. W gablocie znajduję się pismo Naczelnika Urzędu Skarbowego.
  7. Parafialny zespół Caritas informuje że za tydzień odbędzie się kwesta na leki dla osób chorych i potrzebujących. Za ofiarność Bóg zapłać.
  8. Wydawanie kolejnej tury pomocy żywnościowej z programu POPŻ rozpocznie się w poniedziałek i potrwa do środy, w godz. 9.00-12.00.
  9. Dziś ofiary zebrane do puszek przed Kościołem są przeznaczone na cele miłosierdzia.
  10. Dziś obchodzimy święto patronalne Caritas. Na ręce pani Stanisławy Pisarskiej, pani Mari Krawczyńskiej i pana Artura Pruska pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności dla naszego zespołu Caritas i wszystkich posługujących ubogim i cierpiącym. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Dziękujemy również wszystkim składającym ofiary na szczytne cele miłosierdzia. Bóg wynagrodzi wszelką okazaną życzliwość. Wszystkim Bóg zapłać.

1. Można nadal nabywać numer Małego Gościa Niedzielnego. Prasa.

W najnowszej Niedzieli m.in.: Tu dokonują się prawdziwe cuda- wywiad z kustoszem sanktuarium Bożego Miłosierdzia ks. Franciszkiem Ślusarczykiem; Duszpasterstwo Małżeństw w kryzysie.
W Gościu Niedzielnym m.in.: Faustyna szuka języka. O „Dzienniczku” Siostry Faustyny; Święta narzeczona? Dlaczego nie! Sandra Sabattini wkrótce może zostać pierwszą beatyfikowaną narzeczoną.

1. Koła Różańcowe w miesiącu kwietniu modlą się o pokój na całym świecie.
Zmieniony: sobota, 07 kwietnia 2018 21:59

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

Twoje IP: 54.80.115.140
Dziś jest: 22 Kwi 2018