Zwiastowanie

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA ANIELSKIEGO

W najbliższy poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania. To święto zostało przeniesione z 24 III na poniedziałek po Oktawie Wielkanocy 09 IV, ponieważ w czasie Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocy nie obchodzimy żadnych innych świąt.

Wspomniana uroczystość obchodzona jest na dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Przypomina nam ona o zwiastowaniu Maryi którego dokonał archanioł Gabriel. Tego dnia wspominamy początek stanu błogosławionego Najświętszej Dziewicy.

W dzień liturgicznej Uroczystości Zwiatowania Pańskiego, czyli 09 kwietnia,  zapraszamy na mszę świętą o godz. 18:00.

Dokonamy ADOPCJI DUCHOWEJ DZIECKA zagrożonego aborcją.

Wszysztkich którym życie dzieci jest drogie zachęcamy do podjęcia Adopcji.

Zmieniony: środa, 04 kwietnia 2018 09:38

Opuszcza mnie odwaga, serce pustoszeje. Zlituj się, Panie, nad chrześcijaninem, który wątpi, zlituj się nad niewierzącym, który chciałby wierzyć! Zlituj się nad skrępowanym więzami życia, osamotnionym w nocy, której firmamentu nie rozjaśniają już światła antycznej nadziei.

Twoje IP: 54.80.115.140
Dziś jest: 22 Kwi 2018