Zwiastowanie

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA ANIELSKIEGO

W najbliższy poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania. To święto zostało przeniesione z 24 III na poniedziałek po Oktawie Wielkanocy 09 IV, ponieważ w czasie Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocy nie obchodzimy żadnych innych świąt.

Wspomniana uroczystość obchodzona jest na dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Przypomina nam ona o zwiastowaniu Maryi którego dokonał archanioł Gabriel. Tego dnia wspominamy początek stanu błogosławionego Najświętszej Dziewicy.

W dzień liturgicznej Uroczystości Zwiatowania Pańskiego, czyli 09 kwietnia,  zapraszamy na mszę świętą o godz. 18:00.

Dokonamy ADOPCJI DUCHOWEJ DZIECKA zagrożonego aborcją.

Wszysztkich którym życie dzieci jest drogie zachęcamy do podjęcia Adopcji.

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:02

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.198.41.76