Zwiastowanie

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA ANIELSKIEGO

W najbliższy poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania. To święto zostało przeniesione z 24 III na poniedziałek po Oktawie Wielkanocy 09 IV, ponieważ w czasie Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocy nie obchodzimy żadnych innych świąt.

Wspomniana uroczystość obchodzona jest na dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem. Przypomina nam ona o zwiastowaniu Maryi którego dokonał archanioł Gabriel. Tego dnia wspominamy początek stanu błogosławionego Najświętszej Dziewicy.

W dzień liturgicznej Uroczystości Zwiatowania Pańskiego, czyli 09 kwietnia,  zapraszamy na mszę świętą o godz. 18:00.

Dokonamy ADOPCJI DUCHOWEJ DZIECKA zagrożonego aborcją.

Wszysztkich którym życie dzieci jest drogie zachęcamy do podjęcia Adopcji.

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:02

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:19839

Twoje IP: 3.84.243.246