Wieczorne Msze Święte

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

Przypominamy o zmianie godzin sprawowania wieczornych Mszy Świętych w naszej parafii.

W okresie letnim wieczorne Eucharystia jest sprawowana o godz. 18.00.

Letni czas sprawowania Najświętszej Ofiary rozpoczynamy od wtorku w Oktawie Wielkanocy (03.04.2018).

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Boże, Władco całego wszechświata. Ty jesteś Królem nad królami. Dobrze jest wychwalać Twoje cudowne dzieła, gdyż jest to miłe Tobie. Śpiewam Ci hymn pochwalny o wschodzie słońca i o zachodzie, Święty Boże, Stwórco wszystkiego, co żyje. Ty stworzyłeś anioły w niebie, synów Adama, zwierzęta polne i ptaki powietrzne. Ty poniżasz pysznych i wywyższasz pokornych. Choćby człowiek żył przez tysiąc pokoleń, nie zdoła zliczyć Twych dzieł. Do Ciebie, Boże, należy wszelka cześć i chwała; strzeż swój lud przed niebezpieczeństwem burzy i zasadzkami wrogów. Wysławia Cię całe stworzenie w Jeruzalem, przewyższającym pięknością wszystkie miasta.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452

Twoje IP: 23.20.236.61