Wieczorne Msze Święte

GODZINY MSZY ŚWIĘTYCH

Przypominamy o zmianie godzin sprawowania wieczornych Mszy Świętych w naszej parafii.

W okresie letnim wieczorne Eucharystia jest sprawowana o godz. 18.00.

Letni czas sprawowania Najświętszej Ofiary rozpoczynamy od wtorku w Oktawie Wielkanocy (03.04.2018).

Zmieniony: piątek, 08 czerwca 2018 21:27

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018