Życzenia Wielkanocne

Alleluja

Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:03

Boże mój, jestem błyskiem Twojego uśmiechu, kwiatem w ogrodzie, spalonym przez błękit pogodnego nieba. Nie trwam dłużej niż promień w śpiewie światła. Ginę z podmuchem wiatru. To tylko chwila, lecz, święty Boże, jakże pełna Ciebie! Świat przemija, a ja mam wieczność w sercu.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:11949
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452