Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Życzenia Wielkanocne

Email Drukuj PDFAlleluja

 

         Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

       Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!


Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:03  

Krótka modlitwa

Boże mój, jestem błyskiem Twojego uśmiechu, kwiatem w ogrodzie, spalonym przez błękit pogodnego nieba. Nie trwam dłużej niż promień w śpiewie światła. Ginę z podmuchem wiatru. To tylko chwila, lecz, święty Boże, jakże pełna Ciebie! Świat przemija, a ja mam wieczność w sercu.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:228
mod_vvisit_counterWczoraj:536
mod_vvisit_counterTen tydzień:764
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:4943
mod_vvisit_counterTen miesiąc:11949
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452

Gości on-line: 11
Twoje IP: 54.158.30.219
,
Dziś jest: 19 Cze 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net