Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Życzenia Wielkanocne

Email Drukuj PDFAlleluja

 

         Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

       Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!


Zmieniony: niedziela, 01 kwietnia 2018 20:35  

Krótka modlitwa

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:446
mod_vvisit_counterWczoraj:958
mod_vvisit_counterTen tydzień:4612
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:4995
mod_vvisit_counterTen miesiąc:16088
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:23138

Gości on-line: 14
Twoje IP: 54.80.115.140
,
Dziś jest: 22 Kwi 2018

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net