Życzenia Wielkanocne

Alleluja

Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!

Zmieniony: niedziela, 01 kwietnia 2018 20:35

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 54.80.115.140
Dziś jest: 22 Kwi 2018