Życzenia Wielkanocne

Alleluja

Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:03

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.224.108.238