Życzenia Wielkanocne

Alleluja

Kapłani posługujący w naszej parafii na czele z ks. Proboszczem pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim parafianom, mieszkańcom parafii oraz gościom. Niech te święta Wielkanocne będą przepełnione spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem. We wszystkich sercach niech zagości pokój Chrystusowy! Z zapewnieniem o modlitwie i kapłańskim błogosławieństwem.

Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ alleluja !!!

Zmieniony: piątek, 04 maja 2018 14:03

Witaj, słońce pełne blasku, święte i jaśniejące w swej piękności, czyste, wspaniałe i godne czci, Witaj ty, które świecisz nad górami, dolinami i pagórkami, rozjaśnij mnie swoim światłem przed ludźmi. Daj mi dobroć, piękno, wdzięk i miłość. Spraw, bym była jasna, promienna i wspaniała, tak jak ty jesteś jasne, błyszczące i wspaniałe. Czego się dobrze nauczyłem(-am), niech przysporzy Tobie chwały, a mnie uczyni lepszym i mądrzejszym człowiekiem. Amen.

Twoje IP: 54.225.26.44
Dziś jest: 23 Paź 2018