Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium w Kielcach

Spotkanie Przyjaciół Seminarium w Kielcach

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium

W najbliższą środę 06 III 2018 roku odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium. Spotkanie będzie miało miejsce w salce domu parafialnego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą po której o mniej więcej godz. 17.35 odbędzie się zebranie.

Pamiętajmy o modlitwie o powołania do służby bożej w kościele. Zapraszamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia oraz do modlitwy za nasze seminarium.

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

Twoje IP: 54.167.216.239
Dziś jest: 25 Maj 2018