Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Przyjaciół Seminarium w Kielcach

Spotkanie Przyjaciół Seminarium w Kielcach

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium

W najbliższą środę 06 III 2018 roku odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium. Spotkanie będzie miało miejsce w salce domu parafialnego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą po której o mniej więcej godz. 17.35 odbędzie się zebranie.

Pamiętajmy o modlitwie o powołania do służby bożej w kościele. Zapraszamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia oraz do modlitwy za nasze seminarium.

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018