Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

W najbliższą środę 21 II 2018 roku odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium. Spotkanie będzie miało miejsce w salce domu parafialnego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą po której o mniej więcej godz. 17.40 odbędzie się zebranie.

Pamiętajmy o modlitwie o powołania do służby bożej w kościele. Zapraszamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia oraz do modlitwy za nasze seminarium.

Błogosławię Pana, bo oświeca mój umysł: przez ogrom cierpienia sprawiedliwych, przez radość wiele razy nieoczekiwaną, przez nadzieję na początku każdego dnia; niemożliwe, aby Nicość była ostatecznym celem człowieka; niemożliwe wyobrazić sobie, jaki naprawdę jesteś, mój Panie: choć nieznany, właśnie Ty jesteś naszym jedynym przeznaczeniem.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018