Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

W najbliższą środę 21 II 2018 roku odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium. Spotkanie będzie miało miejsce w salce domu parafialnego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą po której o mniej więcej godz. 17.40 odbędzie się zebranie.

Pamiętajmy o modlitwie o powołania do służby bożej w kościele. Zapraszamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia oraz do modlitwy za nasze seminarium.

Boże, coraz bardziej milczący, im bardziej narasta cisza, tym więcej stów: mówię do Ciebie, mówię i biję się w piersi, mamrocząc sylaby, których znaczenia sam nie rozumiem; wiem jednak, że słyszysz i wysłuchujesz, pochylasz się z litością: uspokajam się więc i milczę.

Twoje IP: 35.175.190.77
Dziś jest: 13 Gru 2018