Główna Życie parafii Grupy Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium w Wielkim Poście

W najbliższą środę 21 II 2018 roku odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół i Sympatyków Seminarium. Spotkanie będzie miało miejsce w salce domu parafialnego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą po której o mniej więcej godz. 17.40 odbędzie się zebranie.

Pamiętajmy o modlitwie o powołania do służby bożej w kościele. Zapraszamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia oraz do modlitwy za nasze seminarium.

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 3.84.243.246
Dziś jest: 17 Lut 2019