Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02. – 11.02.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02. – 11.02.2018 r.

5. tydzień Okresu zwykłego

04.02. – 11.02.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

we wtorek – Św. Pawła Miki i towarzyszy, pierwszych męczenników japońskich

w sobotę – Św. Scholastyki, dziewicy

2. Serdecznie dziękujemy Chórowi parafialnemu i Kręgowi Biblijnemu
za poprowadzenie Adoracji Dzieciątka Jezus w ubiegłą niedzielę oraz naszym parafianom za udział w tej adoracji.

3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Święta o godz. 10:00 w intencji siostry Bernadetty z okazji jej imienin.

4. Kurs Przedmałżeński w Naszej parafii jak zawsze rozpocznie się w I Niedzielę Wielkiego Postu. Spotkania będą się odbywały o godz. 15:00 w domu parafialnym.

5. Prasa katolicka.

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.80.82.9
Dziś jest: 23 Maj 2018