Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02. – 11.02.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02. – 11.02.2018 r.

5. tydzień Okresu zwykłego

04.02. – 11.02.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

we wtorek – Św. Pawła Miki i towarzyszy, pierwszych męczenników japońskich

w sobotę – Św. Scholastyki, dziewicy

2. Serdecznie dziękujemy Chórowi parafialnemu i Kręgowi Biblijnemu
za poprowadzenie Adoracji Dzieciątka Jezus w ubiegłą niedzielę oraz naszym parafianom za udział w tej adoracji.

3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Święta o godz. 10:00 w intencji siostry Bernadetty z okazji jej imienin.

4. Kurs Przedmałżeński w Naszej parafii jak zawsze rozpocznie się w I Niedzielę Wielkiego Postu. Spotkania będą się odbywały o godz. 15:00 w domu parafialnym.

5. Prasa katolicka.

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2051
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943