Główna Życie parafii Aktualności Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

OBCHODY 155 ROCZNICY WYBUCHU

POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Organizatorzy serdecznie zapraszają na obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbędzie się 23 stycznia 2018 roku, o godz. 10.30, na Starym Cmentarzu (przy ul. Krakowskiej) w Szczekocinach. Uczcijmy bohaterów naszej ojczyzny, którzy walczyli o jej wolność, całość i niepodległość. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich którzy zginęli w obronie ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości.

Błagam Cię, mój Boże, spróbuj zaistnieć, przynajmniej trochę, dla mnie, otwórz oczy, błagam Cię! Nie będziesz musiał robić nic więcej, tylko tyle, być obecnym przy tym, co się wydarza: to naprawdę niewiele! Ale, Panie, ukaż się, proszę Cię o to! Żyć bez żadnych świadków, co za piekło! Dlatego ze wszystkich sił wołam i krzyczę: Ojcze mój,błagam Cię i szlocham: Bądź!

mod_vvisit_counterTen tydzień:2078
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22041