Główna Życie parafii Aktualności Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

OBCHODY 155 ROCZNICY WYBUCHU

POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Organizatorzy serdecznie zapraszają na obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbędzie się 23 stycznia 2018 roku, o godz. 10.30, na Starym Cmentarzu (przy ul. Krakowskiej) w Szczekocinach. Uczcijmy bohaterów naszej ojczyzny, którzy walczyli o jej wolność, całość i niepodległość. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich którzy zginęli w obronie ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości.

Pochwalony bądź, Panie, przez brata naszego, ogień, którym oświecasz noc, a on jest piękny i radosny, i silny, i mocny. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, matkę ziemię, która nas żywi i chowa, i rodzi różne owoce z barwnymi kwiaty i zioły. Pochwalony bądź, Panie, przez tych, co przebaczają dla miłości Twojej i znoszą słabość i utrapienie.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:20293

Twoje IP: 52.87.253.202