Główna Życie parafii Aktualności Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

OBCHODY 155 ROCZNICY WYBUCHU

POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Organizatorzy serdecznie zapraszają na obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbędzie się 23 stycznia 2018 roku, o godz. 10.30, na Starym Cmentarzu (przy ul. Krakowskiej) w Szczekocinach. Uczcijmy bohaterów naszej ojczyzny, którzy walczyli o jej wolność, całość i niepodległość. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich którzy zginęli w obronie ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości.

Błogosławię Pana, bo oświeca mój umysł: przez ogrom cierpienia sprawiedliwych, przez radość wiele razy nieoczekiwaną, przez nadzieję na początku każdego dnia; niemożliwe, aby Nicość była ostatecznym celem człowieka; niemożliwe wyobrazić sobie, jaki naprawdę jesteś, mój Panie: choć nieznany, właśnie Ty jesteś naszym jedynym przeznaczeniem.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2076
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844