Główna Życie parafii Aktualności Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

Powstanie Styczniowe - Obchody Rocznicowe

OBCHODY 155 ROCZNICY WYBUCHU

POWSTANIA STYCZNIOWEGO

Organizatorzy serdecznie zapraszają na obchody kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość odbędzie się 23 stycznia 2018 roku, o godz. 10.30, na Starym Cmentarzu (przy ul. Krakowskiej) w Szczekocinach. Uczcijmy bohaterów naszej ojczyzny, którzy walczyli o jej wolność, całość i niepodległość. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich którzy zginęli w obronie ojczyzny. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości.

Boże mój, jestem błyskiem Twojego uśmiechu, kwiatem w ogrodzie, spalonym przez błękit pogodnego nieba. Nie trwam dłużej niż promień w śpiewie światła. Ginę z podmuchem wiatru. To tylko chwila, lecz, święty Boże, jakże pełna Ciebie! Świat przemija, a ja mam wieczność w sercu.

Twoje IP: 54.167.216.239
Dziś jest: 25 Maj 2018