Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 14.01. – 20.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 14.01. – 20.01.2018 r.

2. tydzień Okresu zwykłego

14.01. – 20.01.2018 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w środę – Św. Antoniego, opata

w piątek – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

2. Rodzice Natalii Okularczyk pragną wyrazić wdzięczność za otwartość serca w czasie zbiórki pieniędzy, która odbyła się w zeszłą niedzielę w naszej parafii. Udało się zebrać kwotę 8 185 zł i 15 gr.

3. Plan wizyty duszpasterskiej na ten tydzień (PODANY W OSOBNYM ARTYKULE)

Boże Ojcze, Ty powiedziałeś: Czyńcie sobie ziemię poddaną (por. Rdz 1,28). Wypełniając ten nakaz, człowiek stworzył dzieła wiel­kie i nieprawdopodobne. Dzięki nim może czynić wiele dobra i dzielić się nim z innymi ludźmi. Ale dzieła te, źle wykorzystane, często obracają się przeciwko niemu i niszczą go. Takim wspaniałym dziełem człowieka jest Internet. Dobrze wykorzystany, jest pożytecznym narzędziem; źle wykorzystany może doprowadzić człowieka do zguby.
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę dobrego wykorzystania tego narzędzia. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy mi i oświeca mnie, kiedy będę wędrował(-a) po internetowych ścieżkach, abym nigdy nie skierował(-a) swoich kroków w złą stronę i zawsze szukał (-a) w internecie tego, co dobre i piękne.
Aniele Stróżu mój, stój przy mnie i strzeż mnie przed wszelkimi pokusami i niezdrową ciekawością. Prowadź mnie i chroń od złego. Amen.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:20290

Twoje IP: 52.87.253.202