Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. tydzień Adwentu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. tydzień Adwentu

1. tydzień Adwentu

04.12. – 10.12.2017 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w Czwartek – Święto Św. Ambrożego, biskupa i doktora kościoła

2. Zapraszamy wszystkich na „Roraty” na godz. 6.00 rano, zaś dzieci popołudniu w dni powszednie na godz. 17.00. Rodziców prosimy by zachęciły swe pociechy do udziału w roratach.

3. W I Czwartek miesiąca modlimy się o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. W tym dniu zapraszamy na mszę o godzinie 17.00, a po niej na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o nowe powołania do Służby Bożej w Kościele.

Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium przed mszą o godzinie 16.

4. W piątek przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w tym dniu: 6.00 9.00 11.30 17.00. W Grabcu Msza Święta odpustowa o godzinie 14:00. Na mszy świętej o godzinie 17.00 będzie rozdanie medalików dzieciom pierwszokomunijnym. Zapraszamy wszystkie te dzieci razem
z Rodzicami.

4. Dziś po Mszach Świętych zbieramy przed kościołem do puszek ofiary na misie w krajach Europy Wschodniej, a szczególnie dla dzieci potrzebujących tam pomocy.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Już dziś zachęcamy do wszystkich do modlitwy w ich intencji.

Porządek rekolekcji w przyszłą niedzielę

6.00     8.45     10.00     11.30     17.00 (plan w gablocie i w Internecie)

Nie będzie mszy świętej w Grabcu o godzinie 14.00. Parafian z Grabca zapraszamy do kościoła parafialnego. Wypominki i intencja mszy świętej zostaną odprawione
w kościele o godzinie 17.00.

6.  Dziś po mszy świętej o godzinie 6.00 spotkanie z Kołami Żywego Różańca.

7.  Przypominamy o możliwości nabywania świeć i opłatków wigilijnych.

8.   Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19053

Twoje IP: 54.82.79.109