Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXXII Niedziela Zwykła

12.11.2017r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w Poniedziałek – Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polskich

w Piątek – Świętej Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

w Sobotę – Błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

2. Bóg zapłać tym wszystkim którzy uczestniczyli we Mszy Św. w Dzień Niepodległości w naszym kościele, w której szczególnie modliliśmy się za naszą Ojczyznę. To był znak naszego patriotyzmu, miłości i troski o nasze państwo.

3. W przyszłą niedziele zbierzemy ofiary do puszek na „Szlachetną Paczkę”, tak jak było to w ubiegłym roku.

4. Przypominamy, że na „wypominki” przyjmujemy w dni powszednie zawsze
po Mszach Świętych do końca miesiąca.

5. Dziś składamy podpisy w obronie życia poczętego, po Mszy Św. pod chórem. Pamiętajmy o numerze PESEL.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Zmieniony: sobota, 11 listopada 2017 19:23

Gdy patrzę na Twe niebo, dzieło Twych palców, księżyc i gwiazdy, któreś Ty utwierdził: czym jest człowiek, że o nim pamiętasz, i czym syn człowieczy, że się nim zajmujesz? Uczyniłeś go niewiele mniejszym od istot niebieskich, chwałą i czcią go uwieńczyłeś. Obdarzyłeś go władzą nad dziełami rąk Twoich.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:12083

Twoje IP: 54.198.134.32