Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w Sobotę – Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę do puszek przeznaczone są na cele misyjne.

3. Tak jak w poprzednich latach i w tym roku planowany jest wyjazd do Częstochowy z 4. na 5. listopada na nocne czuwanie przed obliczem Pani Jasnogórskiej. Zapisy w tym tygodniu w kancelarii parafialnej. Koszt – 20zł.

4. Przypominamy, że na „wypominki” przyjmujemy w dni powszednie zawsze po mszach świętych. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę.

5. Podobnie jak w latach ubiegłych, ministranci naszej parafii będą rozprowadzać znicze przy cmentarzu parafialnym. Możemy ich wesprzeć już w najbliższą sobotę i niedzielę oraz w Uroczystość Wszystkich Świętych.

6. Możemy dziś nabyć Papieskie kremówki z Wadowic w cenie 5 złotych. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na duszpasterstwo młodzieży.

7. Caritas Szczekociny informuje, że wydawanie żywności z programu żywnościowego rozpocznie się w poniedziałek ( 23.11.2017) i potrwa do środy (25.11.2017) w godz. 9.oo – 12.oo.

8. W najbliższą sobotę nasze ostatnie modlitewne czuwanie „Różaniec na ulicach Szczekocin”. 28 listopada spotkamy się na osiedlu 3go Maja w miejscu gdzie budowany jest ołtarz na „Boże Ciało”. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy, a szczególnie mieszkańców Osiedla 3go Maja i okolicznych ulic.

9. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Zmieniony: sobota, 21 października 2017 20:56

Boże, coraz bardziej milczący, im bardziej narasta cisza, tym więcej stów: mówię do Ciebie, mówię i biję się w piersi, mamrocząc sylaby, których znaczenia sam nie rozumiem; wiem jednak, że słyszysz i wysłuchujesz, pochylasz się z litością: uspokajam się więc i milczę.

Twoje IP: 54.162.105.6
Dziś jest: 24 Kwi 2018