Główna Życie parafii Ogłoszenia parafialne OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

w Sobotę – Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary zebrane w przyszłą niedzielę do puszek przeznaczone są na cele misyjne.

3. Tak jak w poprzednich latach i w tym roku planowany jest wyjazd do Częstochowy z 4. na 5. listopada na nocne czuwanie przed obliczem Pani Jasnogórskiej. Zapisy w tym tygodniu w kancelarii parafialnej. Koszt – 20zł.

4. Przypominamy, że na „wypominki” przyjmujemy w dni powszednie zawsze po mszach świętych. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę.

5. Podobnie jak w latach ubiegłych, ministranci naszej parafii będą rozprowadzać znicze przy cmentarzu parafialnym. Możemy ich wesprzeć już w najbliższą sobotę i niedzielę oraz w Uroczystość Wszystkich Świętych.

6. Możemy dziś nabyć Papieskie kremówki z Wadowic w cenie 5 złotych. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na duszpasterstwo młodzieży.

7. Caritas Szczekociny informuje, że wydawanie żywności z programu żywnościowego rozpocznie się w poniedziałek ( 23.11.2017) i potrwa do środy (25.11.2017) w godz. 9.oo – 12.oo.

8. W najbliższą sobotę nasze ostatnie modlitewne czuwanie „Różaniec na ulicach Szczekocin”. 28 listopada spotkamy się na osiedlu 3go Maja w miejscu gdzie budowany jest ołtarz na „Boże Ciało”. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy, a szczególnie mieszkańców Osiedla 3go Maja i okolicznych ulic.

9. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

Zmieniony: sobota, 21 października 2017 20:56

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2038

Twoje IP: 54.158.208.189