Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Główna Caritas Caritas św. Bartłomieja OGŁOSZENIE CARITAS - POPŻ Warsztaty

OGŁOSZENIE CARITAS - POPŻ Warsztaty

Email Drukuj PDF


W związku z realizacją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa w ramach działań środków towarzyszących mających na celu wzmacnianie samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego: Caritas Diecezji Kieleckiej zaprasza na Warsztaty w ramach Działań Towarzyszących POPŻ – podprogram 2017 podopiecznych Klubu Integracji Społecznej  w Szczekocinach – korzystających z żywności z Podprogramu 2017 na warsztaty: „Zdrowego Odżywiania i Przeciwdziałania Marnowania Żywności” oraz „Kulinarne” które odbędą się: 09.11.2017 o godz. 9.00 w Szczekocinach w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury ul. Krakowska 23, 42 – 445 Szczekociny

Zmieniony: sobota, 21 października 2017 21:03  

Krótka modlitwa

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:643
mod_vvisit_counterWczoraj:605
mod_vvisit_counterTen tydzień:4192
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:4273
mod_vvisit_counterTen miesiąc:12085
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22194

Gości on-line: 13
Twoje IP: 54.198.134.32
,
Dziś jest: 19 Lis 2017

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net


Główna Caritas Caritas św. Bartłomieja OGŁOSZENIE CARITAS - POPŻ Warsztaty