Główna Życie parafii Grupy Ministranci Zapraszamy w szeregi ministrantury

Zapraszamy w szeregi ministrantury

Nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza

Chłopcy z naszej parafii mogą strać się o przyjęcie w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Do służby ministranckiej przyjmowani są chłopcy którzy już przystąpili do pierwszej komunii świętej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Maciej. Zainteresowani chłopcy są zaproszeni na spotkanie dla kandydatów w najbliższą sobotę 14X. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 w zakrystii naszego Kościoła. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej.

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.234.190.237
Dziś jest: 22 Sty 2018