Główna Życie parafii Grupy Ministranci Zapraszamy w szeregi ministrantury

Zapraszamy w szeregi ministrantury

Nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza

Chłopcy z naszej parafii mogą strać się o przyjęcie w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Do służby ministranckiej przyjmowani są chłopcy którzy już przystąpili do pierwszej komunii świętej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Maciej. Zainteresowani chłopcy są zaproszeni na spotkanie dla kandydatów w najbliższą sobotę 14X. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 w zakrystii naszego Kościoła. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej.

Opuszcza mnie odwaga, serce pustoszeje. Zlituj się, Panie, nad chrześcijaninem, który wątpi, zlituj się nad niewierzącym, który chciałby wierzyć! Zlituj się nad skrępowanym więzami życia, osamotnionym w nocy, której firmamentu nie rozjaśniają już światła antycznej nadziei.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:11944
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20452