Główna Życie parafii Grupy Ministranci Zapraszamy w szeregi ministrantury

Zapraszamy w szeregi ministrantury

Nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza

Chłopcy z naszej parafii mogą strać się o przyjęcie w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Do służby ministranckiej przyjmowani są chłopcy którzy już przystąpili do pierwszej komunii świętej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Maciej. Zainteresowani chłopcy są zaproszeni na spotkanie dla kandydatów w najbliższą sobotę 14X. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 w zakrystii naszego Kościoła. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej.

Gdziekolwiek idę, Ty! Gdziekolwiek się zatrzymam, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Gdy wszystko mi sprzyja, Ty! Gdy się boję, Ty! Tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Niebo Ty, ziemia Ty, w górze Ty, blisko Ty, Gdziekolwiek się zwrócę, gdziekolwiek spojrzę, tylko Ty, wszędzie Ty, zawsze Ty! Ty, Ty, Ty!

Twoje IP: 52.91.185.49
Dziś jest: 16 Gru 2018