Główna Życie parafii Grupy Ministranci Zapraszamy w szeregi ministrantury

Zapraszamy w szeregi ministrantury

Nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza

Chłopcy z naszej parafii mogą strać się o przyjęcie w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Do służby ministranckiej przyjmowani są chłopcy którzy już przystąpili do pierwszej komunii świętej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Maciej. Zainteresowani chłopcy są zaproszeni na spotkanie dla kandydatów w najbliższą sobotę 14X. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 w zakrystii naszego Kościoła. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej.

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:20943

Twoje IP: 54.224.108.238