Główna Życie parafii Grupy Ministranci Zapraszamy w szeregi ministrantury

Zapraszamy w szeregi ministrantury

Nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza

Chłopcy z naszej parafii mogą strać się o przyjęcie w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Do służby ministranckiej przyjmowani są chłopcy którzy już przystąpili do pierwszej komunii świętej. Zgłoszenia przyjmuje ks. Maciej. Zainteresowani chłopcy są zaproszeni na spotkanie dla kandydatów w najbliższą sobotę 14X. Spotkanie odbędzie się o godz. 10.00 w zakrystii naszego Kościoła. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do służby ministranckiej.

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

Twoje IP: 54.162.105.6
Dziś jest: 24 Kwi 2018