RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

Wraz z początkiem miesiąca października rozpoczynamy czas wspólnotowego odmawiania różańca przed Panem Jezusem ukrytym w najświętszym sakramencie. W naszym kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe będzie odbywało się o godz. 17.00 przed wieczorną Mszyą Świętą. Wieczorna Eucharystia jest sprawowana około godziny 17.30, bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym. W każdą niedziele nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane po wieczornej Eucharystii.

Zmieniony: sobota, 21 października 2017 20:43

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:12084

Twoje IP: 54.198.134.32