Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczekocinach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

RÓŻANIEC

Email Drukuj PDF


NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE

 

Wraz z początkiem miesiąca października rozpoczynamy czas wspólnotowego odmawiania różańca przed Panem Jezusem ukrytym w najświętszym sakramencie. W naszym kościele parafialnym nabożeństwo różańcowe będzie odbywało się o godz. 17.00 przed wieczorną Mszyą Świętą. Wieczorna Eucharystia jest sprawowana około godziny 17.30, bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym. W każdą niedziele nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane po wieczornej Eucharystii.

Zmieniony: sobota, 21 października 2017 20:43  

Krótka modlitwa

Chwała Tobie, który wznosisz się nad horyzontem. Sławią Cię wszystkie ciała niebieskie. Cały świat oddaje Ci chwałę i wznosi radosne okrzyki na Twoją cześć. Chwała Tobie, mówią wszystkie stworzenia. A Ty radujesz się, płynąc na swoim statku. Cieszysz się, Panie i Boże, wszystkim, co stworzyłeś.

Statystyki serwisu

Odwiedzin ogółem:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj:642
mod_vvisit_counterWczoraj:605
mod_vvisit_counterTen tydzień:4191
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień:4273
mod_vvisit_counterTen miesiąc:12084
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22194

Gości on-line: 12
Twoje IP: 54.198.134.32
,
Dziś jest: 19 Lis 2017

Nasz sponsor

Serwis naszej parafii działa na serwerach firmy Online
onlinesc.net