Główna Życie parafii Aktualności RAJD ŚWIĘTORZYSKI

RAJD ŚWIĘTORZYSKI

Rajd Świętokrzyski

Serdecznie zapraszamy do udziału w parafialnym wyjeździe na Rajd Świętokrzyski. Wydarzenie będzie miało miejsce 23.09.2017 r. w sobotę. Nasz wyjazd odbędzie się o g. 8.00, spod Kościoła.

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:20290

Twoje IP: 52.87.253.202