Główna Życie parafii Aktualności RAJD ŚWIĘTORZYSKI

RAJD ŚWIĘTORZYSKI

Rajd Świętokrzyski

Serdecznie zapraszamy do udziału w parafialnym wyjeździe na Rajd Świętokrzyski. Wydarzenie będzie miało miejsce 23.09.2017 r. w sobotę. Nasz wyjazd odbędzie się o g. 8.00, spod Kościoła.

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.198.104.202