Główna Życie parafii Grupy Ministranci Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Article Index
Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego
Page 2
All Pages

Oto kilka wspomnień z 19 września, kiedy to wyjechaliśmy do Jędrzejowa na Diecezjalny Zjazd Ministrantów. Zobaczmy jak wygląda to w obrazkach uchwyconych przez Wojtka Krowickiego.

Zmieniony: niedziela, 27 września 2009 14:04

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.224.216.155