Główna Życie parafii Grupy Ministranci Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Article Index
Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego
Page 2
All Pages

Oto kilka wspomnień z 19 września, kiedy to wyjechaliśmy do Jędrzejowa na Diecezjalny Zjazd Ministrantów. Zobaczmy jak wygląda to w obrazkach uchwyconych przez Wojtka Krowickiego.

Zmieniony: niedziela, 27 września 2009 14:04

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

Twoje IP: 54.227.6.156
Dziś jest: 18 Sty 2018