Główna Życie parafii Grupy Ministranci Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Article Index
Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego
Page 2
All Pages

Oto kilka wspomnień z 19 września, kiedy to wyjechaliśmy do Jędrzejowa na Diecezjalny Zjazd Ministrantów. Zobaczmy jak wygląda to w obrazkach uchwyconych przez Wojtka Krowickiego.

Zmieniony: niedziela, 27 września 2009 14:04

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.198.165.74
Dziś jest: 20 Wrz 2017