Główna Życie parafii Grupy Ministranci Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Article Index
Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego
Page 2
All Pages

Oto kilka wspomnień z 19 września, kiedy to wyjechaliśmy do Jędrzejowa na Diecezjalny Zjazd Ministrantów. Zobaczmy jak wygląda to w obrazkach uchwyconych przez Wojtka Krowickiego.

Zmieniony: niedziela, 27 września 2009 14:04

Wielki Duchu, Twój głos słyszę w powiewie wiatru, Ty dajesz życie całemu światu. Ja jestem mały i słaby: Twoja siła i mądrość mnie podtrzymują. Pozwól, by ogarnęło mnie Twoje piękno, a oczy zachwycały się zachodem słońca. Spraw, by moje ręce dotykały z szacunkiem tego, co Ty stworzyłeś. Spraw, by do moich uszu docierał Twój głos. Naucz mnie rozumieć Twoją naukę, daj mi poznać tajemnice, które ukryłeś w trawie i zamknąłeś w kamieniu.

mod_vvisit_counterTen tydzień:2078
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:22041