Główna Życie parafii Grupy Ministranci Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego

Article Index
Dzień Ministranta w obiektywie Wojtka Krowickiego
Page 2
All Pages

Oto kilka wspomnień z 19 września, kiedy to wyjechaliśmy do Jędrzejowa na Diecezjalny Zjazd Ministrantów. Zobaczmy jak wygląda to w obrazkach uchwyconych przez Wojtka Krowickiego.

Zmieniony: niedziela, 27 września 2009 14:04

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

Twoje IP: 54.158.199.217
Dziś jest: 24 Wrz 2018