Główna Życie parafii Grupy Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwszy Czwartek miesiąca to zwyczajowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie oraz za kapłanów i kleryków. W czwartek (07.09.2017) po wieczornej Mszy Św. (18.00). Będziemy modlić się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Po Mszy Św. i modlitwie o powołania odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie naszego Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD. Spotkanie będzie miało miejsce bezpośrednio po zakończeniu liturgii. Serdecznie zapraszamy do modllitwy za kleryków naszej diecezji.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:22

Ja wierzę, Panie, i czuję, że Twoje słowo przychodzi w pojękiwaniu wiatru i w lamencie samotnej duszy. Słyszę Cię też, jak mówisz w kwiecie krokusa: przybliża się powoli pora lata. Cały świat jest Ewangelią dla tego, kto może zrozumieć, cały świat jest niebem, niebem jednego dnia.

Twoje IP: 35.175.190.77
Dziś jest: 13 Gru 2018