Główna Życie parafii Grupy Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwszy Czwartek miesiąca to zwyczajowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie oraz za kapłanów i kleryków. W czwartek (07.09.2017) po wieczornej Mszy Św. (18.00). Będziemy modlić się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Po Mszy Św. i modlitwie o powołania odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie naszego Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD. Spotkanie będzie miało miejsce bezpośrednio po zakończeniu liturgii. Serdecznie zapraszamy do modllitwy za kleryków naszej diecezji.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:22

Błagam Cię, mój Boże, spróbuj zaistnieć, przynajmniej trochę, dla mnie, otwórz oczy, błagam Cię! Nie będziesz musiał robić nic więcej, tylko tyle, być obecnym przy tym, co się wydarza: to naprawdę niewiele! Ale, Panie, ukaż się, proszę Cię o to! Żyć bez żadnych świadków, co za piekło! Dlatego ze wszystkich sił wołam i krzyczę: Ojcze mój,błagam Cię i szlocham: Bądź!

Twoje IP: 3.84.243.246
Dziś jest: 17 Lut 2019