Główna Życie parafii Grupy Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwszy Czwartek miesiąca to zwyczajowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie oraz za kapłanów i kleryków. W czwartek (07.09.2017) po wieczornej Mszy Św. (18.00). Będziemy modlić się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Po Mszy Św. i modlitwie o powołania odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie naszego Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD. Spotkanie będzie miało miejsce bezpośrednio po zakończeniu liturgii. Serdecznie zapraszamy do modllitwy za kleryków naszej diecezji.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:22

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

Twoje IP: 54.227.6.156
Dziś jest: 18 Sty 2018