Główna Życie parafii Grupy Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwszy Czwartek miesiąca to zwyczajowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie oraz za kapłanów i kleryków. W czwartek (07.09.2017) po wieczornej Mszy Św. (18.00). Będziemy modlić się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Po Mszy Św. i modlitwie o powołania odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie naszego Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD. Spotkanie będzie miało miejsce bezpośrednio po zakończeniu liturgii. Serdecznie zapraszamy do modllitwy za kleryków naszej diecezji.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:22

Mój Boże, przychodzę do Ciebie ze wszystkimi moimi nieszczęściami, które pokryty ranami moje ciało i ze wszystkimi moimi grzechami, które swoim ciężarem przygniatają mi duszę... Panie, jeśli masz mi pomóc, na co czekasz? Sam sobie nie poradzę. Jestem zbyt słaby. Czas, abyś przyszedł. Nie pozwól, aby Zły zajął Twoje miejsce w moim sercu. Nie pozwól się stąd usunąć, Panie! Jeśli mnie opuścisz, on wejdzie na Twoje miejsce. Nie dopuść, by mnie pochłonął. Nie jest mi zbyt bliski, zapewniam Cię. Pamiętaj, że ja mogłem Cię kochać.

Twoje IP: 54.225.57.89
Dziś jest: 18 Lis 2017