Główna Życie parafii Grupy Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwsze powakacyjne spotkanie Przyjaciół Seminarium

Spotkanie Przyjaciół Seminarium

Pierwszy Czwartek miesiąca to zwyczajowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie oraz za kapłanów i kleryków. W czwartek (07.09.2017) po wieczornej Mszy Św. (18.00). Będziemy modlić się za nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Po Mszy Św. i modlitwie o powołania odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie naszego Grona Przyjaciół i Sympatyków WSD. Spotkanie będzie miało miejsce bezpośrednio po zakończeniu liturgii. Serdecznie zapraszamy do modllitwy za kleryków naszej diecezji.

Zmieniony: wtorek, 17 października 2017 11:22

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

Twoje IP: 54.167.216.239
Dziś jest: 25 Maj 2018