Główna Życie parafii Aktualności Kancelaria Parafialna 2

Kancelaria Parafialna 2

KANCELARIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK

Posługujące w naszej parafii siostry zakonne prowadzą część dokumentacji parafialnej. W kancelarii sióstr podaje się dane do ksiąg parafialnych oraz pozyskuję się z nich wypisy.

Kancelaria sióstr wydaje następujące dokumenty:

-   akt chrztu (w którym są zamieszczane adnotację o innych przyjętych sakramentów);

-   akt bierzmowania;

-   akt ślubu.

Do kancelarii prowadzonej przez siostry należy dostarczyć dokumenty konieczne do następujących posług:

-   ślubów – akty chrztu narzeczonych oraz dokument z Urzędu Stanu Cywilnego poświadczający stan wolny;

-   chrztów -  akt urodzenia dziecka;

-   pogrzebów – akt i kartę zgonu.

Zmieniony: piątek, 18 sierpnia 2017 14:41

Boże mój, czczę Cię we wszystkich stworzeniach, czczę Cię jako jedynego i prawdziwego Stwórcę wszechświata. Ty utrzymujesz go w istnieniu; nic nie mogłoby zaistnieć bez Ciebie i nic nie istnieje jak tylko w Tobie i poprzez Ciebie. Kocham Cię, mój Boże, i chwalę Twój majestat, który bije ze wszystkich Twoich stworzeń. Wszystko, na co patrzę, Boże, wysławia Twoją piękność, tajemniczą i zakrytą przed wzrokiem ludzkim. Ty jesteś we wszystkim i objawiasz swoją doskonałość w każdej rzeczy.

mod_vvisit_counterTen miesiąc:12083

Twoje IP: 54.198.134.32