Główna Życie parafii Aktualności Kancelaria Parafialna 2

Kancelaria Parafialna 2

KANCELARIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK

Posługujące w naszej parafii siostry zakonne prowadzą część dokumentacji parafialnej. W kancelarii sióstr podaje się dane do ksiąg parafialnych oraz pozyskuję się z nich wypisy.

Kancelaria sióstr wydaje następujące dokumenty:

-   akt chrztu (w którym są zamieszczane adnotację o innych przyjętych sakramentów);

-   akt bierzmowania;

-   akt ślubu.

Do kancelarii prowadzonej przez siostry należy dostarczyć dokumenty konieczne do następujących posług:

-   ślubów – akty chrztu narzeczonych oraz dokument z Urzędu Stanu Cywilnego poświadczający stan wolny;

-   chrztów -  akt urodzenia dziecka;

-   pogrzebów – akt i kartę zgonu.

Zmieniony: piątek, 18 sierpnia 2017 14:41

Kto patrzy z nadzieją, widzi piękno niebieskich pól spowitych cieniem nocy. Boże mój, w tych odludnych przestrzeniach wzrok mój odnajduje cuda Twojej obecności i podąża za nimi! Podziwiam, Panie, iskrzące się gromady gwiazd, obracające się na Twoje skinienie: wszystko śpiewa na Twoją cześć. I kimże jestem ja, Boże słońca i gwiazd, by Cię chwalić? Atomem we wszechświecie, chwilą w wieczności, cieniem, który przemija i nic po nim nie zostaje.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc:19844

Twoje IP: 54.224.17.157