Główna Życie parafii Aktualności Kancelaria Parafialna 2

Kancelaria Parafialna 2

KANCELARIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK

Posługujące w naszej parafii siostry zakonne prowadzą część dokumentacji parafialnej. W kancelarii sióstr podaje się dane do ksiąg parafialnych oraz pozyskuję się z nich wypisy.

Kancelaria sióstr wydaje następujące dokumenty:

-   akt chrztu (w którym są zamieszczane adnotację o innych przyjętych sakramentów);

-   akt bierzmowania;

-   akt ślubu.

Do kancelarii prowadzonej przez siostry należy dostarczyć dokumenty konieczne do następujących posług:

-   ślubów – akty chrztu narzeczonych oraz dokument z Urzędu Stanu Cywilnego poświadczający stan wolny;

-   chrztów -  akt urodzenia dziecka;

-   pogrzebów – akt i kartę zgonu.

Zmieniony: piątek, 18 sierpnia 2017 14:41

Wyłaniasz się wspaniały znad krawędzi nieba, O Atonie żyjący, który dałeś początek życiu. Wschodzisz nad horyzontem i napełniasz pięknem całą ziemię. Ty jesteś wielki i piękny, jaśniejesz nad każdym zakątkiem ziemi, Twoje promienie sięgają do granic świata, który stworzyłeś. Jesteś daleko, ale Twoje promienie ogarniają ziemię. Widzą Cię wszyscy, ale nikt nie potrafi dostrzec Twojej drogi. Jak niezliczone są Twoje dzieła! Są one ukryte przed oczami ludzi, Ty jesteś jedynym Bogiem, bez którego nikt nie może istnieć.

Twoje IP: 54.234.190.237
Dziś jest: 22 Sty 2018